Oslavte s námi narozeniny! Je tu sleva pro vás a nový web Týdeníku FORUM

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Ve čtvrtek 10. února to bylo již sedm let od vzniku Svobodného fóra, webu, z něhož nakonec vznikl deník FORUM 24 a před časem také Týdeník FORUM, kterým vracíme Čechům noviny. A to je čas k oslavě! Máme pro vás slevu, kterou můžete uplatnit na e-shopu FORUM, a je tu také nová možnost číst noviny Týdeník FORUM ZDE.

Máme radost, že jste tu s námi tak dlouho, a je pro nás důležité přinášet vám stále lepší a zajímavější obsah. I proto jsme v roce 2021 přišli s novinou – s Týdeníkem FORUM. Ale uvědomujeme si, že v dnešní rychlé digitální době je nutné, aby každý mohl číst nejen papírové noviny, ale také pohodlně na webu, ať už na počítači nebo na telefonu. Podívejte se na stránku www.tydenikforum.cz, kupte si předplatné a uvidíte, že čtení novin může být skutečně pohodlné. Pokud jste doposud Týdeník FORUM nečetli, teď máte nový důvod.

Další dobrou zprávou je sleva, díky které si můžete koupit ještě více dobrých knih na našem e-shopu FORUM. Nabízíme zde knihy z produkce Free Czech Media, ale i další zajímavé tituly hlavně o historii a politice. A je to jedinečná možnost podpořit žurnalistiku čtením. Například nyní prodáváme skvělou novinku – paralelní životopisy Václava Klause, Václava Havla a Miloše Zemana od Lubomíra Kopečka.

Jak na to? Po výběru knih zadejte v košíku kód Narozeniny7 a sleva se automaticky odečte. Tak to nezapomeňte vyzkoušet, protože slavíme během celého února! Ať už je to pro vás únor suchý, nebo ne.

Slavte s námi!