Osobnosti s koronavirem: Johnson, Hanks, princ Charles, Kurylenková…

Twitter

Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson | FOTO: Twitter

Zpráva, že je britský premiér Boris Johnson v izolaci kvůli potvrzení nákazy koronavirem, obletěla svět. Johnson se tak dostal na seznam osobností, které se se zákeřným virem potýkají. Další je například princ Charles, u toho má onemocnění mírný průběh, stejně jako u Johnsona. Ze světových politiků je v izolaci také německá kancléřka Angela Merkelová. U té sice nákaza nebyla potvrzena, ale kancléřka zůstává v karanténě kvůli tomu, že byla v ordinaci lékaře, kde se později onemocnění objevilo.

Velký ohlas měla informace, že mezi nakaženými je i známý herec Tom Hanks a jeho manželka. Ti už opustili australskou nemocnici, zůstávají ale dál v karanténě. Herec Tom Hanks a producentka Rita Wilsonová byli jedněmi z prvních známých osobností, které oznámily, že se nakazily novým virem. Pozitivní testy na koronavirus měli od té doby například i ukrajinská herečka a modelka Olga Kurylenková, která je známá třeba svou rolí v bondovce Quantum Of Solace, britský herec Idris Elba, který hrál ve filmech z komiksového světa společnosti Marvel, nebo norský herec Kristofer Hivju, který se proslavil rolí Tormunda v úspěšném seriálu HBO Hra o trůny.

„Zavřená doma po tom, co mi vyšly pozitivní testy na koronavirus. Ve skutečnosti jsem nemocná už skoro týden. Moje hlavní symptomy jsou horečka a únava. Dbejte o sebe a berte to vážně,“ uvedla Olga Kurylenková na Instagramu.

Nakažený je také Till Lindemann, zpěvák skupiny Rammstein. Ten leží v Německu na jednotce intenzivní péče.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner