Ostuda ostud. U příležitosti 28 let od revoluce republiku přebírá estébák

ČTK

 Jako zlý sen. Za několik dní se pozice nejmocnejšího muže v zemi ujme bývalý estébák, prominentní komunista Babiš. Stane se tak v době, kdy si budeme připomínat 28 let od revoluce, ve které se obyvatelé země zbavili komunistických vrahů a zlodějů.

Bolševici si berou naši zemi zpět. Tak dlouho jsme se báli toho, aby se obskurní parta okolo Semelové, Filipa a spol. nedostala do vlády, až se přímo premiérem stane někdo, kdo byl před rokem 1989 vysoko nad těmito řadovými práskači a straníky. Dostal se tam jednoduchou lží. Hrál si na pravičáka.

A tak se dostal tam, odkud byli jeho soudruzi vyštípáni. Nepotřeboval k tomu zbraně, nepotřeboval k tomu davy na Václaváku. Lidé si ho tam zvolili sami. Zvolilo ho jeden a půl milionu lidí. Pro uklidnění: není to většina. V republice je 8,3 milionu voličů, tři miliony bohužel neodevzdaly svůj hlas. Další bývalý komunista, Miloš Zeman, jde Babišovi nadšeně na ruku.

Můžeme se tedy těšit na jednobarevnou vládu Babiše doplněnou o přátele Miloše Zemana. Co od ní čekat? Nic dobrého pro běžného člověka, všechno špatné pro drobného podnikatele a vše dobré pro Agrofert.

A především ohrožujeme svou pozici v EU a NATO. Spojenci se o nás bojí, Rusové jásají.

Chcete číst i tištěnou verzi deníku FORUM 24? Nový magazín Revue FORUM si můžete předplatit prostřednictvím sbírky na portálu HitHit.cz.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner