Otec bránil svou dceru před obtěžováním, násilníci ho ubodali

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Každý rodič má největší strach o své děti. Násobí se navíc v momentě, kdy má muž dceru, pro jejíž ochranu by udělal cokoliv. Že se to může v nejhorším případě stát osudným, informuje Daily Record.

Jamie Markham ze severního Londýna byl podle svých sousedů tichý muž, který se staral o svou rodinu a nijak mezi ostatními nevyčníval. Když však uviděl před svým domem skupinku chlapců, kteří obtěžovali jeho dceru, rozhodl se zasáhnout.

Michael Kocáb a Michal Pavlíček (ČTK)

Když se svého dítěte zastal, strhla se rvačka, při níž útočníci pětačtyřicetiletého muže ubodali. Smrtelně zraněného našla Jamieho jeho manželka. „Bylo zničující slyšet včera večer jeho ženu takhle křičet,“ popsala jedna ze sousedek. “Byl to rodinný typ se třemi dětmi, který se držel stranou,” dodala další.

Přivolaní záchranáři londýnské záchranné služby už nemohli nic dělat a konstatovali mužovu smrt. Detektivové ze specializovaného kriminálního oddělení Metropolitní policie zahájili vyšetřování vraždy, ale zatím nedošlo k žádnému zatčení.

Policisté na místě činu uvedli: “Vyšetřování je teprve na začátku. Provádíme řadu svědeckých a kamerových šetření, abychom zjistili, co se stalo.“

Místní média vyzvala možné svědky, aby se přihlásili na policii a pomohli dopadnou teenagery, kteří zavraždili muže bránícího vlastní dceru.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články