Otec koupil rodině k Vánocům test DNA. Na povrch kvůli tomu vyšlo rodinné tajemství

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Příběh jako z filmu vylíčila mladá žena, která reagovala na výzvu, aby se lidé podělili o své zkušenosti s testy DNA. Pro Cat McDonaldovou se ovšem nejednalo o chvíli, která by jí přinesla pozitivní zprávy. Kvůli špatně zvolenému vánočnímu dárku se totiž provalilo temné rodinné tajemství. Cat se o svůj zážitek podělila na TikToku. 

Na Vánoce, kdy otec Cat přišel s „brilantním“ nápadem obdarovat své nejbližší testem DNA, nikdy nezapomene. Původně měl dárek nastínit, kdo byli předkové rodiny McDonaldů. „Byla jsem přesvědčena, že jsem Irka. Jednak to naznačuje mé jméno, a také zrzavé vlasy,“ vzpomíná Cat ve videu na sociální síti.

Cat McDonaldová (zdoj: tiktok.com)

Jaké však bylo její překvapení, když zjistila, že tomu tak není. Test DNA totiž ukázal, že je ze 75 procent Norka, zbývajících 25 procent se dělí mezi Němce a Brity. V ten moment šla okamžitě konfrontovat svého tátu. Po kontrole jeho výsledků a výsledků Cat bylo jasné, že není jejím biologickým otcem.

Mladá žena tak udeřila na svou matku a její dvě sestry. Ty musely s nepříjemnou pravdou ven. Když padlo jméno pravého otce Cat, ukázala se pravda. „Zjevně to byl starý rodinný přítel. Když jsem si vygooglila jeho jméno, zjistila jsem, že je to miliardář. Je generálním ředitelem významné společnosti, v níž pracují i jeho tři dcery,“ říká McDonaldová.

„Napsala jsem mu dopis a snažila se mu ho předat. Když ale uslyšel mé jméno, odmítl se se mnou setkat,“ sdělila Cat s tím, že její otec musel něco tušit. „Nedáš celé rodině soupravu na test DNA, pokud něco nevíš,“ myslí si.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články