Ovčáček chtěl urazit Adamovou, ta mu poslala recept na palačinky

Markéta Pekarová Adamová (TOP 09)

Markéta Pekarová Adamová | FOTO: TOP 09

Jak se ukazuje, nadávky a nechutné vzkazy hradního mluvčího na Twitteru už nikoho neurážejí. Tentokrát Jiří Ovčáček narazil u Markéty Pekarové Adamové. Místo toho, aby mu rázně vzkázala, že se má chovat jako slušný člověk, zareagovala zvláštním stylem.

Kandidatura Adamové na post šéfky TOP 09 mnohé překvapila. Dosavadní 1. místopředsedkyně strany totiž nikdy vážně o předsednictví nehovořila, spíš se zdráhala o funkci veřejně usilovat. Nyní, kdy Jiří Pospíšil oznámil, že už dále TOP 09 nepovede, Adamová se přihlásila.

K Tomáši Czerninovi tak přibyl druhý aspirant na šéfa strany. Zatímco někdo komentuje tah Adamové za použití silných argumentů, Ovčáček se zase snažil být vtipný. Dokonce se pustil do psaní „veršů“.

„Na Kavčích horách, v ČST Praha, vypukl potlach. Kdo povede Stranu, milou, nejmilejší, myšlenkovou pannu? Vrásky na čele, ach, snad bude zas vesele!“ napsal hradní úředník na Twitter a přidal fotografii mladé političky.

Jako obvykle ovšem pobavil pouze sám sebe a možná Jaromíra Soukupa, který ho nyní „sponzoruje“. Markéta Pekarová Adamová však ukázala, že si dobře uvědomuje, že s hradním mluvčím se nedá komunikovat na úrovni dospělých lidí. Proto na lifestylový blog, který vznikl na Ovčáčkových sociálních sítích, poslala recept na zdravé palačinky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]