Jak se ukazuje, nadávky a nechutné vzkazy hradního mluvčího na Twitteru už nikoho neurážejí. Tentokrát Jiří Ovčáček narazil u Markéty Pekarové Adamové. Místo toho, aby mu rázně vzkázala, že se má chovat jako slušný člověk, zareagovala zvláštním stylem.

Kandidatura Adamové na post šéfky TOP 09 mnohé překvapila. Dosavadní 1. místopředsedkyně strany totiž nikdy vážně o předsednictví nehovořila, spíš se zdráhala o funkci veřejně usilovat. Nyní, kdy Jiří Pospíšil oznámil, že už dále TOP 09 nepovede, Adamová se přihlásila.

K Tomáši Czerninovi tak přibyl druhý aspirant na šéfa strany. Zatímco někdo komentuje tah Adamové za použití silných argumentů, Ovčáček se zase snažil být vtipný. Dokonce se pustil do psaní „veršů“.

„Na Kavčích horách, v ČST Praha, vypukl potlach. Kdo povede Stranu, milou, nejmilejší, myšlenkovou pannu? Vrásky na čele, ach, snad bude zas vesele!“ napsal hradní úředník na Twitter a přidal fotografii mladé političky.

Jako obvykle ovšem pobavil pouze sám sebe a možná Jaromíra Soukupa, který ho nyní „sponzoruje“. Markéta Pekarová Adamová však ukázala, že si dobře uvědomuje, že s hradním mluvčím se nedá komunikovat na úrovni dospělých lidí. Proto na lifestylový blog, který vznikl na Ovčáčkových sociálních sítích, poslala recept na zdravé palačinky.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora