Ovčáček má velké vánoční přání. Splnit si ho může sám společně s Milošem

ČTK

Mluvčí Jiří Ovčáček a prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Po náročných dnech okolo 17. listopadu a facce Sputniku na konci týdne, kdy Jiří Ovčáček tweetoval hordy nenávisti v obzvláště vydatném množství, se v neděli poněkud rozněžnil a vyslovil přání. „Nadcházející Vánoce by kardinál Dominik Duka viděl rád jako politické a společenské příměří. Co kdybychom pana kardinála vzali za slovo a ve svátečních adventních týdnech a o Vánocích se k sobě chovali prostě, lidsky a hlavně bez nenávisti v srdci? Bylo by to fajn,“ sdělil mluvčí prezidenta.

Ten mluvčí Ovčáček toho prezidenta Zemana. Jsou to přitom právě Zeman a Ovčáček, kteří ostře rozdělili národ a neustále plivou nenávist na tu část obyvatel, která je nevolí. Zeman se několikrát zmínil, že by rád vraždil novináře. Při jednom z vánočních projevů pak prohlásil: „Tahle země je naše a tahle země není a ani nemůže být pro všechny.“ Po posledních prezidentských volbách pro změnu anglicky vzkázal lidem, kteří ho nevolili, aby „drželi hubu“. A tak by se dalo pokračovat dále a dále.

A jeho věrný druh Ovčáček? Autor stovek článků pro nenávistné komunistické Haló noviny, list oslavující totalitní zločineckou organizaci KSČ? Mluvčí, který odmítá komunikovat s některými médii, pro která má jen nenávistné vzkazy? Nižší státní úředník, který si dovoluje sprostě urážet premiéra (Sobotku), senátory, poslance a šéfy demokratických stran, kteří neskáčou tak, jak by si Zeman přál? Tak tihle dva by chtěli, aby byly Vánoce bez nenávisti?

Existence těchto dvou pánů je totiž založena na nenávisti. Pokud chtějí chování lidské a bez nenávisti, měli by si nejdříve sednout spolu k šálku čaje a povídat si tom, jak to zařídí u sebe. Co třeba delší prázdniny v Moskvě nebo v Pekingu?

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner