Ovčáček si pochvaluje návštěvu z Číny: Antizemanovský tábor je v křeči

ČTK

Jiří Ovčáček | FOTO: ČTK

Nadšený z průběhu návštěvy čínského prezidenta v České republice je Jiří Ovčáček. Mluvčí Hradu, který se na totalitního vůdce z Asie těšil stejně jako Miloš Zeman, své uspokojení vyjádřil na sociální síti. Zároveň vítězoslavně oznámil, že odpůrci prezidenta nemají téměř žádnou sílu a obvinil je z agrese.

ovcacek shrnuti cina

Ovčáček návštěvu čínského prezidenta prezentuje jako přínosnou pro občany České republiky. „Státní návštěva prezidenta ČLR měla mimořádně přátelský průběh. A byla mimořádně úspěšná – ve prospěch občanů ČR,“ píše na Facebooku tiskový mluvčí. „Díky úsilí pana prezidenta byly vztahy s ČLR restartovány. Po první vlně investic v ČR přichází druhá vlna, která jen letos dosáhne 95 miliard korun,“ chlubí se Ovčáček magickým číslem, které hlásá Miloš Zeman.

[ctete-foto]52289[/ctete-foto]

Veřejnost prý stojí za Zemanem

Protesty občanů v průběhu celé návštěvy prezidenta Číny, bere Ovčáček jako pouhé útoky na Miloše Zemana, které ovšem nemají žádný velký význam. „V průběhu návštěvy se definitivně prokázalo, že antizemanovské úderky sahají k čím dál agresivnějším činům a jejich řádění připomíná 30. léta. Je to odraz faktu, že antizemanovský tábor ztrácí půdu pod nohama, jinak řečeno, nemá podporu veřejnosti,“ snaží se vnutit svou ideu Zemanův mluvčí. „Tu se aktivisticky snaží nahrazovat některá média. Výsledkem je vzteklá křeč,“ dodává.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner