Ovčáček si zřídil nový web na obranu Zemana a Babiše. Bude to stačit, Jiří?

ATEO

Hostie | FOTO: ATEO

Jiří Ovčáček představil nový web, kterým prý chce čelit tradičním médiím. „Bohužel, žijeme v době, kdy se nelze spolehnout na mainstreamová média, která s gustem šíří lži, snaží se svým čtenářům, divákům nebo posluchačům podsouvat ten jediný správný pohled na dnešní svět,“ píše v prvním příspěvku webu Svobodný názor Jiří Ovčáček, bývalý velmi aktivní redaktor komunistických Haló novin. Tedy tiskoviny, která je stranickým plátkem (naposledy to šéf KSČM Vojtěch Filip přiznal 7. 5. v OVM na ČT) extremistické totalitní Komunistické strany Čech a Moravy.

Mluvčímu prezidenta vadí, že média údajně šíří lži a snaží se podsouvat ten správný názor na svět. Sám přitom pracoval pro jednostranné médium, které patří straně, jež spáchala ty nejtěžší zločiny na České republice. Mimo jiných například nepřipouštěla svobodné názory. Za ty Ovčáčkovi komunisté zavírali, mučili a vraždili.

A co je obsahem nového webu? Očekávané. Obrana Miloše Zemana a Andreje Babiše (v posledních dnech Ovčáček neskrytě pracuje i pro něj), útoky na Bohuslava Sobotku a Miroslava Kalouska. Neklidná by měla být takzvaná Pražská kavárna, která se v krátkých textech zatím neobjevila. Ale co není, může být. A mimochodem, tento svůj soukromý web plní Ovčáček během pracovní doby. Například nyní, při návštěvě Libereckého kraje s Milošem Zemanem.

Jiří Ovčáček přispěchal s novým webem v době vážné ústavní krize, do které Českou republiku dostali Andrej Babiš a Miloš Zeman. Zeman odmítá v rozporu s Ústavou ČR odvolat Babiše, které ho ve vládě nechce premiér, ani koaliční partner. Veřejné mínění se v posledních dnech výrazně otáčí proti Babišovi. Ten s sebou dolů táhne i Zemana. Naštěstí je tu Svobodný názor, který nám vše vysvětlí.

Nabízí se otázka: Bude to stačit, Jiří?

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner