Ovčáčkova kniha rozhovorů se Zemanem nikoho nezajímá. Prodává se za pár korun

ČTK

Mluvčí Jiří Ovčáček a prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Literární dílo Jiřího Ovčáčka a Radima Panenky z Parlamentních lisů, které nese název Dokážeme si vládnout sami, dopadla stejně jako jejich předchozí dílo plné rozhovorů s Milošem Zemanem: nikoho nezajímá. Zatímco v době vydání byla k dostání u knihkupců za 230–300 Kč, dnes je v prodeji za pěkných 33 korun.

Jde o to dílo, jehož propagace zaplavila před volbami republiku billboardy, které platil neznámo kdo. Šlo o masivní propagaci, která zásáhla do předvolební kampaně a pomohla Zemanovi ke zvolení. Za neoprávněný zásah do předvolební kampaně dostalo nakladatelství Olympia pokutu 40 tisíc korun.

Billboardy spíše než knihu propagovaly kandidáta Zemana. Byly to ty tisíce ploch, které byly součástí obrovské kampaně Miloše Zemana. A to i přesto, že před volbami prohlašoval, že žádnou kampaň dělat nebude. Další lež.

Ukazuje to také na to, jaké má Miloš Zeman voliče. Neutratí za svého idola ani 33 korun. Nepotřebují znát jeho názory. Stačí jim jeho trapná, stokrát opakovaná vyjádření a pololži na adresu některých politiků nebo zemí.

Zájem o knihu je přesně takový, jaký si všichni tři autoři zaslouží. Plynule navazuje na zájem o předchozí knihu Tahle země je naše. Ta se svého času rovněž prodávala za 300 Kč a nyní je k dostání za 33 Kč.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner