Padesátiletý Japonec se na twitteru vydával za mladičkou motorkářku. Velmi úspěšně

Ilustrační foto. (Pixabay/fabricciodias)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/fabricciodias

Dovedeme pochopit, že si někdo získá oblibu čistě kvůli tomu, jak vypadá. Většinou proto, že vypadá dobře, byť jsou i výjimky. Je ale pozoruhodné, když se do někoho davy zamilují, a pak se zjistí, že ta osoba vůbec neexistuje.

Jistá neopatrnost při zacházení s twitterem nedávno ukázala, že oblíbená mladá japonská motorkářka, která měla velký ohlas na sociálních sítích, je ve skutečnosti padesátiletý muž. To je přece jen něco trochu jiného, není-liž pravda. Bizarní story líčí web Indiatoday.in.

Muž, který má na twitteru účet s jménem @azusagakuyuki, se těšil přízni více než 20 tisíc lidí. Že není mladou ženou, ale mužem, vyšlo najevo, když bystré oko internetových slídilů objevilo fotku, na které viděli jeho odraz.

Motorkář pravidelně zveřejňoval své fotografie, na kterých, jako dívka, stojí před motorkou. Pak se ale objevila 11. února fotografie, kde byl ve zpětném zrcátku vidět odraz muže středního věku.

Jeden japonský televizní pořad si dal práci a muže vypátral. Reportéři byli v šoku, když zjistili, že má muž vlasy až po ramena.

Proč pán s motorkou sehrál takovou hru? Médiím tvrdí, že jednou zveřejnil fotku sebe sama jako ženy, a to jen z legrace. Záhy pak ale získal tisícovku sledujících, takže v tom pokračoval. Pomocí aplikace a Photoshopu si upravoval obličej a jak je vidět, dařilo se.

Poučení si z toho každý odvodí sám. Možná tedy hned několik, tak není třeba napovídat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]