Památné Čaulidi nanečisto: A já ako dělám všetko a Monika se bojí ako

Andrej Babiš (Andrej Babiš / Twitter)

Andrej Babiš | FOTO: Andrej Babiš / Twitter

Andrej Babiš a jeho nejbližší Prchal s Hančem dnes zveřejní další Čaulidi. A nebude to jen tak nějaké Čaulidi. Bude jistě patřit k těm nejpamátnějším, protože je to první Čaulidi po týdnu od zamčení lidí doma. Současně uběhl další týden, kdy lidé mohli sledovat premiérovu neschopnost, zoufalost a nabubřelost. A protože sepsat text do takto památného Čaulidi jistě není žádná legrace, rozhodli jsme se pomoci oddaným Babišovým píáristům, kteří svému šéfovi vytvářejí image hodného strejdy, i když má evidentní podíl na tisících zbytečně zemřelých lidí.

Takže čáu lidi. Máme za sebou týden toho jakoby lockdownu, i když všichni vítě, že to není opravdový lockdown, protože my zme to vymysleli líp než v jiných zemích. Prostě to máme lepší a my zme to na vládě řešili a já sem to navrhoval a říkala paní ministryně Schillerová. Lidi mi píšou.

Obrana před Babišem (FORUM 24)

A mně samozrejme taky vadí ti policisti na silnicích, ale za to můžou tradiční takzvané pravicové strany. Čo ako my? Musítě se zeptať Kalouska, proč jsou vojáci na silnici a nepustí vás na výlet. Já sem to nechtěl.

Prosimvás, tady mi píšou další podnikatelé, ať už přibrzdíme! S tou podporou. Že už němají co s penězi dělať. Tady třeba pan Petr, hoteliér z Teplic, píše, abyzme už zastavili, že má mnohem víc, než by si vydělal normální prací. Takže prosimvás. Já sem to říkal. Moje vláda dělá pro lidi. A my si to můžem dovoliť a pán Havlíček to zařídí, já sem mu to řek.

Dále tady máme ten Cheb. No oni si tam myslí, že nás budou úkolovať. Přitom nic nevědí a sou nejhorší ve všem, áno. Ve všem! Myslí si, že tam u nich v Královehradeckém kraji si budou vymýšleť. Ale od toho zme tady my. Takže prosimvás, ty pacienti vám převezeme a nemusíte se starať. Radši opravujtě silnice a chodníky tam a snažtě se, ať nejstě nejhorší. No.

Dál je tady ty vakcíne. No očkuje se hodně, to sem zařídil. Na skladě máme jenom stovky tisíc vakcín, to je tak v pořádku. Rezerve sú. To tak má být a hledáme distributora a vypadá to, že v září už budeme mít vybráno. My se o naše občani umíme postarať.

No a je tady taková nepríjemná kauza, kerá se týká mojí ženy a je to nepríjemné. Ona se jela vystrašená schovať a někdo nám vyhrožoval a já sem jí řikal: Monika, jeď se schovať, a Dubáj, a ona se jela schovať a teď tady o tom píší, jako by to bylo něco divného. Není! Takže prosimvás není a Monika se jela schovať, to je normální.

Takže na záver bych vám chtěl připomenout, ať nám to nekazítě, dodržujtě všechna nařízení a my zme si jich nevymysleli, áno, to Kalousek a EU, a vy vítě, že se o vás postaráme. Takže nazhledanou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]