Pane Trumpe, udělejte z ČR 51. stát USA, dělají si humoristé legraci ve videu

Z obdivu amerického prezidenta Trumpa ze strany Miloše Zemana a Jiřího Ovčáčka si dělají legraci humoristé v novém videu, které koluje po síti. Žádají prezidenta Trumpa, aby Českou republiku opět učinil velkou. Zdůrazňují některé přednosti našeho prezidenta, jako to, že kouří, pije a jeho dcera se měla objevit na záznamu z erotické akce.

Dále video uvádí, že se zde Trumpovi bude líbit. Žije prý tu deset milionů lidí, tedy stejný počet, jaký měl dorazit na Trumpovu inauguraci. Video uvádí také to, že ČR je bílá země a že máme skvělé zkušenosti se železnou oponou.

Video je dalším v řadě. Po celém světě vznikají krátké klipy. Jednotlivé země si dělají z Trumpa legraci a humoristé v nich žádají, zda by mohli být druzí za USA. My bychom prý chtěli být rovnou 51. státem USA.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner