Monika Babišová, manželka českého předsedy vlády, toho má na svých bedrech hodně. Je jednou ze tří ovládajících osob svěřenských fondů svého muže, a tak se chudák musí otáčet. Není tedy divu, že vyrazila na dovolenou. A vzala s sebou také Ivana Šablatúru, floristu, se kterým dlouhodobě úzce spolupracuje.

Monika Babišová se opravdu nadře. Jen si to vezměte, její manžel už nemá žádný majetek, a ona teď rozhoduje o všech těch stovkách firem včetně Mafry, Preolu nebo Penamu. Je tedy rozhodně dobře, že dbá o to, aby se opravdu odreagovala.

S Ivanem Šablatúrou a dalšími si užívá slunné Francie a pravidelně o svých zážitcích informuje svět jako správná instagirl. Monika se totiž umí pěkně zatvářit do objektivu, zapózovat a pobavit tak své fanoušky.

Jakožto manželka premiéra Monika Babišová stále snaživě informuje o svém životě. Nechybí tedy rozverná selfie, fotky z oslav narozenin, a to včetně její vlastní, která se konala na Čapím hnízdě, nebo samozřejmě ze setkání se zahraničními partnery Andreje Babiše.

Doufejme tedy, že si Monika s přáteli pořádně odpočine a jakmile se vrátí, vrhne se opět v plné síle do práce. Agrofert čeká!