Parlamentní listy přitakávají Ovčáčkovi. Propojení a souznění až za hrob

Eric Drooker

Objektivita serveru Parlamentní listy je tématem častých diskusí. Prokremelský web, ve vlastnictví krále hazardu Ivo Valenty se nestydí dehonestovat každého, kdo by měl jakýkoliv názor, který není v souladu s myšlenkami Miloše Zemana, Andreje Babiše a jejich souputníků. Dnes se jasné napojení Pražského hradu na “zpravodajský” web opět potvrdilo. Málokdy totiž médium oficiálně reaguje na sociální síti tak, jak to dnes udělaly PL.

Na naříkání hradního mluvčího, který se od rána nemůže smířit s tím, že se na veřejnost dostala informace o možné operaci prezidenta republiky, reagovaly Parlamentní listy způsobem, který není pro seriózní médium běžný.

Na Ovčáčkův tweet “Jednoduché. Nechť se DVTV a Respekt zveřejní zdroj brutální dezinformace. V rámci boje s FAKE NEWS by to byl cenný příspěvek. Budou mít odvahu?”, zareagoval správce Twitteru PL netradičně. “To tak. Oni jsou přeci jediní, kdo má pravdu. Ba ka la la la.”

Prezident Miloš Zeman  (ČTK)

Je jasné, že Parlamentní listy slouží Hradu jako vždy perfektně. Za podporu Miloše Zemana tak dostávají například exkluzivní rozhovory, nebo čerstvé informace, které putují přímo z prezidentské kanceláře.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]