Objektivita serveru Parlamentní listy je tématem častých diskusí. Prokremelský web, ve vlastnictví krále hazardu Ivo Valenty se nestydí dehonestovat každého, kdo by měl jakýkoliv názor, který není v souladu s myšlenkami Miloše Zemana, Andreje Babiše a jejich souputníků. Dnes se jasné napojení Pražského hradu na „zpravodajský“ web opět potvrdilo. Málokdy totiž médium oficiálně reaguje na sociální síti tak, jak to dnes udělaly PL.

Na naříkání hradního mluvčího, který se od rána nemůže smířit s tím, že se na veřejnost dostala informace o možné operaci prezidenta republiky, reagovaly Parlamentní listy způsobem, který není pro seriózní médium běžný.

Na Ovčáčkův tweet „Jednoduché. Nechť se DVTV a Respekt zveřejní zdroj brutální dezinformace. V rámci boje s FAKE NEWS by to byl cenný příspěvek. Budou mít odvahu?“, zareagoval správce Twitteru PL netradičně. „To tak. Oni jsou přeci jediní, kdo má pravdu. Ba ka la la la.“

Je jasné, že Parlamentní listy slouží Hradu jako vždy perfektně. Za podporu Miloše Zemana tak dostávají například exkluzivní rozhovory, nebo čerstvé informace, které putují přímo z prezidentské kanceláře.

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora