Paroubek v problémech. Manželka Petra tvrdí, že zneužíval jejich dceru

Exmanželé Paroubkovi . Takový to byl hezký pár. (ČTK)

Exmanželé Paroubkovi . Takový to byl hezký pár. | FOTO: ČTK

Bývalý předseda vlády i ČSSD Jiří Paroubek nezažívá v poslední době dobré období. Kromě neúspěšného comebacku do sociální demokracie se mu nevede ani v soukromém životě. Jeho žena Petra, se kterou jsou v rozvodovém řízení, podala dvě trestní oznámení kvůli zneužívání jejich nezletilé dcery.

Spory mezi Paroubkovými se přiostřují a podle časopisu Týden už došlo i na trestní oznámení. První podal expremiér, který se dostal do potyčky s osobními strážci své ženy. Ta kontrovala zcela překvapivě. Paroubek podle ní měl zneužívat jejich sedmiletou dceru Margaritu.

Policie údajně obě oznámení odložila a Paroubek si s tím dál nechce dělat starosti. „To byly tak triviální pitomosti. Některé advokátní kanceláře volí strategii brutálního postupu. Vede to k tomu, že se vztahy mezi manžely rozhodí natolik, že je to nevratné,“ říká bývalý politik pro Týden.

Do budoucna se chce Paroubek vrátit k poklidnému rodinnému životu, který od odchodu své současné ženy neprožívá. „Jsem připraven zařídit si nový život, jak mě Petra vybízí. Já ke svému životu potřebuji, abych se staral o ženu a o dítě. Když to nepůjde s Petrou a s Margaritou, možná to půjde s někým jiným. Takový je svět,“ říká smířeně bývalý premiér.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]