Pátá kolona vystrkuje hlavu: Česko může konflikt s Ruskem prohrát

Premiér Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman (ČTK)

Premiér Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

  1. Konáme v otevřeném konfliktu, v němž si nesmíme dovolit prohrát!
  2. Jádrem obrany není vzájemné vypovězení diplomatů, to je důsledek, Rusko by rádo zůstalo jen u toho a udrželo si vliv.
  3. Rozhodne blokace ruského státního terorismu a jeho vlivu uplatňovaného pomocí silné domácí páté kolony, která zřetelně vystrkuje hlavu.
  4. Pomáhat za těchto okolností této páté koloně k moci nebo vlivu je v naší situaci mnichovský hazard, který se rovná kolaboraci.
  5. Nerozhodnou vtipné komentáře na sociálních sítích a politická gesta, ale praktické akce a eliminace chyb, jakou bylo shození ministra zahraničí v idiotské partajní šarvátce a pod nátlakem prokremelského Hradu.
  6. Nečekejme, že to za nás s Ruskem vybojuje NATO/EU a my se jen budeme handrkovat doma o provize a volební dividendy. S obranou musíme začít my, pak dostaneme podporu spojenců. Pokud nezačneme, není nám pomoci a můžeme i prohrát.
  7. Jde o krizi, kterou samotné volby nevyřeší, stávající vláda pokazila, co mohla, a nelze ji ponechat jen u vyhození pár diplomatů a couvání od Rosatomu, protože nadále čeká na podporu Hradu a premiér je již zcela mimo a ve vleku Hradu.
  8. Co je Hrad v dnešním konfliktu, vidíme všichni: cizorodý a nepřátelský element bojující na straně nepřítele.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]