Pavel Šporcl oslavil výsledky voleb na koncertě: Jsem rád, že jsme to SPOLU zvládli, říká

Houslista Pavel Šporcl  (ČTK)

Houslista Pavel Šporcl | FOTO: ČTK

Jednou z významných osobností, které výsledek voleb nadmíru potěšil, je Pavel Šporcl. Světoznámý houslista se v kampani jasně postavil za koalici SPOLU, a proto na sobotním koncertu v Olomouci s radostí zahrál své variace na českou hymnu.

Šporcl svou radost vyjádřil i na sociální síti, kde zveřejnil video, na němž zahrál nejdůležitější skladbu každého obyvatele naší země. „Dnes není důvod hrát hymnu v moll,“ napsal houslista na svém facebookovém profilu. „Mám obrovskou radost z výsledků voleb. A jsem rád, že jsme to SPOLU zvládli,“ dodal.


Variace na píseň Kde domov můj pak zazněly na olomouckém koncertě, kde je podle svých slov zahrál Šporcl s opravdovou a obrovskou hrdostí. „Když jsem na začátku koncertu ohlásil výsledky voleb, spustil se obrovský potlesk,“ potěšilo umělce.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]