Pazderková reaguje na Zemana: Nabádáte k porušování pravidel

ČTK

Iva Pazderková | FOTO: ČTK

Projev Miloše Zemana, plný nenávistných vzkazů, vzbudil velkou vlnu reakcí. Mnoho lidí totiž nemůže pochopit, proč prezident v době, kdy jsou zapotřebí slova podpory, opět rozděloval společnost. Mezi ty, kteří se cítí Zemanovými slovy dotčeni, patří i Iva Pazderková. Herečka proto zareagovala na sociálních sítích.

Prezident ve svém projevu zaútočil nejen na opoziční politiky a novináře, ale také na herce. Ti jsou společně s dalšími umělci dlouhodobě na Zemanově černé listině. Především kvůli tomu, že se většina z nich distancuje od chování hlavy státu a často svou kritiku prezentují na veřejnosti.

Pavel Hofman

Mezi nejhlasitější Zemanovy oponenty patří i Iva Pazderková. Oblíbená herečka a moderátorka ve svém twitterovém příspěvku jasně vysvětlila, že rozhodně dělá víc, než že by si stěžovala na to, že nemá „kšefty“.

„Pane prezidente. Šiju roušky, vozím je nadacím, které se o seniory starají. Dělám permanentní osvětu ohledně péče o seniory v této době, přispívám finančně i dobročinným vysíláním na sociálních sítích,“ napsala Pazderková na Twitteru. „Vy nabádáte k porušování pravidel, která je mají chránit. Herečka,“ dodala i s jasným podpisem.

Pazderková tak odkázala na prezidentova slova o tom, že herci mají místo skuhrání navštěvovat domovy důchodců a obveselovat seniory, kteří tam žijí. To by šlo ovšem velmi těžko. Vláda totiž jako jedno z prvních nařízení vydala zákaz návštěv právě v domovech pro seniory. To však Zeman buď nevěděl, nebo to ignoroval, aby mohl hercům za něco vynadat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner