Ve Speciálu FORUM si můžete přečíst rozbor sedmi důsledků, které České republice přineslo pět let Andreje Babiše ve státních funcích. Ať je to stav soudnictví, policie, svobody slova či svobody podnikání, shrnuli jsme to nejdůležitější, co se v naší zemi přihodilo. Nyní se ale ptáme vás: Jaké jsou důsledky vlády Andreje Babiše?

Každý z nás má ve svém životě nějakou osobní zkušenost s tím, jak do něj zasahují vládní nařízení či prostě rozpínavost holdingu Agrofert. A mnozí z nás také v posledních letech pocítili zásadní změny – ostatně i kvůli nim se konají demonstrace desítek tisíc občanů.

Proto se ptáme vás, milí čtenáři, jak se důsledky Babišovy vlády promítly do vašeho života. Napište nám na adresu [email protected] a pomozte nám ještě důkladnější popsat změny, které se v České republice děly a dějí. Ptáme se vás:

Co se od roku 2013 v České republice pro vás osobně změnilo?

Jak vnímáte stav svobody a demokracie v naší zemi?

Napište nám na [email protected]! A pokud si chcete přečíst o dopadech na některá velmi důležitá odvětví, objednejte si Speciál FORUM ZDE.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora