Petice za odsouzení zločinů Komunistické strany Číny adresovaná parlamentu a vládě ČR

lpbh.org

Sdružení Lidská práva bez hranic chce zvyšovat povědomí české společnosti o porušování lidských práv a svobody projevu v komunistických zemích, s hlavním zaměřením na Čínu, kde se nachází největší skupina vězňů svědomí na světě. Protože čínský komunistický režim nese odpovědnost za šíření pandemie nemoci COVID-19 ve světě, tají informace a využívá dokonce situace k propagandě ve svůj prospěch, vznikla tato petice.

Odkaz na možnost podepsat tuto petici je ZDE nebo na konci článku.

KS ČÍNY JE ODPOVĚDNÁ ZA SVĚTOVOU PANDEMII

Čínský režim zatajováním informací a umlčováním svědků významně přispěl k rozšíření wuchanského koronaviru do celého světa. První případ nákazy tímto virem se v Číně objevil již 17. listopadu 2019. Wuchanští lékaři, kteří upozorňovali na velký nárůst počtu pacientů s respiračním onemocněním podobným viru SARS, byli obviněni z šíření poplašných zpráv a donuceni podepsat „doznání“ o své „vině“. Ještě začátkem února 2020 čínská vláda a WHO kritizovaly vlády, které v rámci opatření proti šíření viru zakazovaly lety do Číny a z Číny. KS Číny od počátku epidemie zkresluje fakta o počtu obětí a nakažených.

Pavel Hofman

KS ČÍNY STAVÍ UDRŽENÍ SVÉ MOCI PŘED ŽIVOTY LIDÍ

KS Číny je ochotna nechat zemřít nebo i přímo zabít miliony lidí, jen aby se udržela u moci. Historie je toho znovu a znovu svědkem. Od doby, kdy se KS Číny pomocí lsti a násilí dostala k moci, připravila o život během řady politických kampaní 65–80 milionů lidí. Dnes lhaní KS Číny ohrožuje životy lidí po celém světě.

KS ČÍNY HRUBĚ PORUŠUJE LIDSKÁ PRÁVA

V rozporu s mezinárodními dohodami používá KS Číny otrockou práci politických vězňů a takto vzniklé výrobky dodává na mezinárodní trh. Z autonomní oblasti Sin-ťiang vytvořila KS Číny jeden velký koncentrační tábor pro nepohodlné ujgurské etnikum. Oblast Tibetu je kulturně a rasově transformována. Následovníky meditační praxe Falun Gong strana nechává věznit, „převychovávat“ nucenou prací, mučit, a jak potvrdil nezávislý lidový tribunál v Londýně, zabíjet pro orgány využívané při komerčních transplantacích. Od roku 1999 bylo podle odhadů expertů takto zabito více než 1 000 000 lidí. Pronásledování nepřátel režimu a násilné odebírání orgánů vězňům svědomí pokračuje i v době šířící se epidemie.

Vlády většiny států dlouhodobě zavíraly oči před zločiny Komunistické strany Číny s vírou, že tento postoj povede k prosperitě jejich země. Nyní se ukazuje, že důvěra ve zločinecký režim přináší hořké ovoce.

NA ZÁKLADĚ VÝŠE UVEDENÉHO:

se distancuji od Komunistické strany Číny (KS Číny), odmítám politický vliv KS Číny v naší zemi a apeluji na naši vládu a parlament, aby odsoudily zločiny KS Číny uvedené v této petici.

Petici je možno podepsat ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner