Petr Čtvrtníček leží s těžkým průběhem koronaviru na JIP

Petr Čtvrtníček. (ČTK)

Petr Čtvrtníček. | FOTO: ČTK

Petr Čtvrtníček byl převezen na jednotku intenzivní péče v Motole. Šestapadesátiletý herec pozitivní výsledek testu na koronavirus obdržel už minulý týden. V posledních dnech se mu přitížilo a ocitl se v ohrožení života.

„Musel okamžitě na JIP, napojili ho na dýchací přístroj,“ řekl Blesku zdroj v nemocnici, kde je herec hospitalizován. Podle Blesku má herec těžký průběh nemoci a ocitl se v ohrožení života.

Čtvrtníček se na nemoc nechal testovat minulý týden kvůli bolesti kloubů a dalším příznakům. Ve středu se mu přitížilo a začal mít i potíže s dechem, sanitka ho tedy převezla do nemocnice v Motole.

Kvůli hercovu zdravotnímu stavu zrušilo jeho domovské Divadlo Na Zábradlí všechna představení, ve kterých hraje, a to až do 27. září.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]