Vděčnou formou ohodnotili Piráti před blížícími se prázdninami práci Babišovy vládní koalice. Uštěpačnostmi proložené vysvědčení připomíná tristní realitu nastolenou koalicí ANO, ČSSD, komunistů a „občas i SPD“, jak autoři uvádějí v hlavičce svého satirického dokumentu.

vysvedceni_A0_3

Některé z výtek postihovaly konkrétní důsledky Babišova střetu zájmů. Zatímco ostatní evropské státy snižují podíl biosložky v pohonných hmotách první generace, Česká republika jej naopak zvyšuje, čímž jdeme proti celé Evropě, připomínají Piráti. Ti Babišovi vedle řady nedostatečných tvůrčím způsobem dali i několik ironicky míněných jedniček. „Školní záhonek s řepkou rozšířil na celé Česko,“ zdůvodňují hodnotitelé jednu z mála hezkých známek. Další výbornou si Babiš vysloužil podporou kulturních akcí, na které poslední dobou oslovují tolik lidí. Piráti tak na brífink propašovali i nenápadnou pozvánku na další z demonstrací ohlášenou na tuto neděli na Letenskou pláň v Praze.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner