Planetu možná zachrání levice. Škoda že to pak už nebude místo k žití

Aktivisté na Prague Pride, kteří spojili  ekologickou a LBGT agendu. (archiv)

Aktivisté na Prague Pride, kteří spojili ekologickou a LBGT agendu. | FOTO: archiv

Už jste viděli šestnáctiletou aktivistku Gretu Thunbergovou, jak mává duhovou vlaječkou LGBT komunity? A už víte, že základním předpokladem záchrany planety Země před klimatickou změnou je podle českého časopisu A2larm odstranění kapitalismu? Slyšeli jste také novinářku Deníku N vykládat, jak ve Spojených státech definitivně prohrává bílý heterosexuální muž svůj boj s ženami, homosexuály a černochy? I to je určitě dobrá zpráva pro zelenou planetu.

Jestli to z levicových médií ještě nevíte, protože vás jejich četba moc nebaví, tak vám můžeme přinést hrubý nástin rozdělení sil na světě.

Stručně řečeno, máme tu jednak síly temné reakce, které stahují náš svět k apokalypse a s nimi houževnatě bojující síly pokroku a záchrany planety.

FB Greta

Greta Thunberg se na svůj Facebook vyfotila s duhovou vlaječkou.

Na straně temné reakce, nárůstu emisí skleníkových plynů, bezuzdného kapitalismu, vykořisťování a znásilňování žen stojí stárnoucí bílí heterosexuální muži, vesměs homofobové a kapitalisti, a s nimi pár zakřiknutých konzervativních bílých žen. Někteří z bílých mužů navíc věří v Boha a znásilňují děti. Ti nejhorší jsou kněží katolické církve nebo výrobci dieslových motorů.

Naopak na straně Dobra, záchrany planety a světového pokroku stojí zejména homosexuálové a lesbičky, většina moderních žen, černoši, hispánci, někteří muslimové a časopis A2larm.

Možná jste si mysleli, že téma klimatické změny nijak nesouvisí s právy sexuálních menšin. Omyl! Je v tom hluboká souvislost.

Komunisté, ekologičtí fanatici a jejich levicoví spolucestující, kterým se podařilo zdiskreditovat liberalismus tím, že si sami často říkají liberálové, dotvořili svůj nový pokrokový koncept světa. Měli s tím po faktickém bankrotu komunismu léta velkou práci. Bylo to těžké být po tak značném vítězství svobodné společnosti radikálním levičákem. Naštěstí se jim podařilo vyměnit zkrachovalý plán na zavedení vlády dělníků a rolníků za téma práv sexuálních a rasových menšin. A poslední vývoj boje s klimatickou změnou ukazuje, že s minulostí je spojuje program odstranění kapitalismu, což je marxistické pojmenování pro svobodnou společnost.

Demonstrace hnutí Occupy Wall Street v New Yorku (2014) (ČTK)

Moderní, či spíše módní agenda západní levice stále ještě není kompatibilní s východní rigidní levicí, k níž patří i česká komunisická strana. Ta nyní spíše tíhne ke státu řízenému oligarchy, což jim nostalgicky připomíná vládu nomenklatury a centrálně plánovanou ekonomiku. Navíc někteří oligarchové v sobě objevují smysl pro konzervativní hodnoty, záchrana planety jim je fuk a homosexuálové i feministky také. Takže to vlastně vypadá, jako bychom tu měli spor mezi blázny ze západu s docela odlišnými blázny z východu. Jedno je ale jisté. Kdyby se tyto dvě party měly spolu pustit opravdu do záchrany planety, tak na ní pak už nepůjde žít. Byl by to čistý blázinec.

Jako by se ke slovu už nemohli dostat normální a rozumní lidé.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]