Po denacifikaci automatických praček fantazírují Rusové o likvidaci Zelenského

Ruský prezident Vladimir Putin (Adobe Stock)

Ruský prezident Vladimir Putin | FOTO: Adobe Stock

Udatná ruská armáda zaznamenala nepopiratelné úspěchy při srovnávání obytných domů se zemí a v rozhodné denacifikaci automatických praček převezených na převýchovu do Ruska. Taktéž modernizovala s ohnivým nadšením křižník Moskva jeho rafinovanou přeměnou na ponorku. Jak se ale můžeme dočíst v ruských médiích, to ještě není konec.

Na webu rusonline.org píší: „Rusko udeří na ukrajinská rozhodovací centra, pokud budou pokračovat pokusy o sabotáž na ruském území, prohlásil mluvčí ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov. ‚Vidíme pokusy o sabotáže a údery ukrajinských jednotek proti objektům na ruském území. Pokud budou takové případy pokračovat, ozbrojené síly Ruské federace udeří na rozhodovací centra, včetně Kyjeva, od čehož ruská armáda dosud upustila,‘ řekl. Připomínáme, že dnes ukrajinské jednotky ostřelovaly pohraniční kontrolní stanoviště v Kurské oblasti, a není to poprvé, co se tak stalo. Vojenský zpravodaj Sladkov tuto zprávu komentoval slovy: ‚Ušetřili jsme je. Jenže dnes mluvíme konkrétně o Zelenském, o jeho možném zničení. Ta myšlenka nás napadla teď. Ale počkejte, kdyby Zelenskyj a spol. měli možnost zasáhnout Kreml, váhali by?’“

(Týdeník FORUM)

Je dobře, že nám to říkají, protože jsme znalost nuancí současné oficiální ruštiny obohatili o nový význam pojmu „ušetřit někoho“. Pravda, dekadentní západní mysl ještě pořád nechápe, proč by nějaké ostřelování ruských pohraničních stanic mělo vadit za války, ve které Rusko vypaluje ukrajinská města. To se ale na prostoru mezi Lisabonem a Vladivostokem jednou nechápajícím vysvětlí.

Zatím Rusové odtáhli od Kyjeva jako spráskaní psi a několik ruských generálů by mohlo bez ohledu na svůj momentální stav klidně hrát ve slavné reklamě o „Bóbikovi“. Není pochyb o tom, že na východní frontě se budou údajní osvoboditelé chtít ještě vyřádit. S úderem na Kreml ale není třeba spěchat. Teď v moskevské juntě zřejmě probíhá zábavná fáze hledání viníků a už jsou různí vysocí činitelé přesouváni na různá, pro ně nepříjemná místa. Tam budou vysvětlovat, kam zmizely velké peníze, které byly určeny na vytvoření sítě agentů a vítačů na Ukrajině.

Musíme teď jen uvažovat, proč najednou Vladimir Putin vyhlásil po boku Lukašenka návrat Ruska na Měsíc. Chlapci se chystají někam odjet?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články