Proti teroristům můžeme bojovat, ale nemůžeme to stoprocentně vyhrát. Ačkoliv se ozve velký pokřik, který se bude týkat především běženců a jejich přijímání, dá se očekávat, že vrazi z Paříže nepocházejí z vlny těchto příchozích. Organizovaná skupina zabijáků se neplavila na nějakém vratkém člunu z Turecka do Evropy, to si může myslet jen nějaký naivka a hlásat jistý znalec motýlů. Ten, který sám sebe přeškolil na znalce islámu a míří tak k novému korytu.
Když teče krev, přestává rozum fungovat. Extremisté teď zase posílí a Evropa bude hnědnout. Stane se přesně to, co islamisté potřebují. Povstanou noví fašisté. Oni to nebudou fašisté, jen se jim tak pro zjednodušení říká. Budou to krajní extremisté těžící ze strachu ze všeho cizího. Budou patlat do sebe věci, které spolu nesouvisí a budou vypadat jako mudrci a kdo nebude fanatik, toho označí za hlupáka. Přihlouplé označení sluníčkář teď bude svítit jako Černobyl.

Povstanou i mezi lidmi, kteří doposud byli normální nebo se tak aspoň jevili, mezi přáteli, kamarády, známými, kolegy. Jen domácí zvířata zůstanou normální. Odteď, kdykoli řeknete, že se nemají potápět čluny s malými dětmi, budete sluníčkář a zřejmě chcete, aby se lidem uřezávaly hlavy.

Zeman na Hradě bude hýkat jako osel, nic nového, jen vystupňuje, pokud je to ještě možno, svou sprostotu a stoupne mu popularita. Se sudeťáky by věčně nevystačil, islamismus je dar z nebe, teda z pekla. Okamura se pokusí vydělat na lidské blbosti další peníze a Konvička taky rozjede svou sprostotu a perverzní názory všeho druhu.

Normálnímu člověku se bude těžko dýchat. Hnědý sliz teď poteče proudem. Primitivové budou na koni a normální člověk za blba. Přesně to teroristé chtěli. Teď rozjedou tu pravou nenávist a prosté duše jim na to samozřejmě skočí.

V kdejaké české vsi se teď budou Češi konečně cítit jako v Paříži. Jen tomu bude něco chybět, nejspíš ta Paříž. V každém případě bude sobota 14. horší než pátek 13. a tak to půjde dál.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora