Po soudech s otcem šťastná novina. Zpěvačka Britney Spears oznámila zásnuby

Britney Spears (REUTERS / Mario Anzuoni (Adobe Stock))

Britney Spears | FOTO: REUTERS / Mario Anzuoni (Adobe Stock)

Někdejší princezna popu Britney Spears, kterou v minulosti provázela řada skandálů a která se aktuálně soudí se svým vlastním otcem, oznámila na sociálních sítích radostnou novinu – bude se vdávat. Zasnoubila se se svým dlouholetým partnerem Samem Asgharim. Zamilovaný pár se zároveň na instagramu pochlubil krátkým videem, v němž Britney Spears předvádí blýskající se zásnubní prsten.

„Nemůžu tomu uvěřit, zatraceně,“ přidala devětatřicetiletá zpěvačka ke krátkému videu velmi výmluvný popisek. Jak připomíná britská BBC, zpráva přichází v době pokračující právní bitvy mezi zpěvačkou a jejím otcem Jamiem. Umělkyně požaduje, aby soudy ukončily opatrovnictví jejího otce, který už 13 let ovládá soukromý život i finanční záležitosti Spearsové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Zpěvačka zároveň prozradila, že součástí dohody o opatrovnictví je i to, že nemůže mít další děti nebo se vdát za svého partnera, o 12 let mladšího Asghariho. Zbavena svéprávnosti a umístěna do péče svého otce byla světoznámá umělkyně před 13 lety, kdy se objevily vážné obavy o její duševní zdraví.

Zdá se, že právní bitva Spearsové s jejím otcem, kterého se pokusila z role opatrovníka „vyšoupnout“ dvakrát v uplynulých dvou letech, se chýlí ke konci. Jamie Spears totiž podle dostupných informací minulý týden poslal k soudu v Los Angeles dokumenty, v nichž požaduje ukončení opatrovnictví. Soud má o věci rozhodnout 29. září.

Společnou fotkou se zásnubním prstenem se pochlubil i Asghari, který se živí jako herec a fitness trenér. Zásnuby potvrdil časopisu People jeho manažer Brandon Cohen. „Pár svůj dlouhý vztah dnes překlopil do oficiální roviny a oba (snoubenci) jsou hluboce dojatí podporou, oddaností a láskou, které se jim dostává, řekl Cohen. Zpěvačka se s Asgharim potkala poprvé před pěti lety na natáčení hudebního videa. V minulosti byla vdaná dvakrát – první manželství bylo velmi rychle anulováno, z druhého svazku má Britney Spears dvě děti.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články