„Po volbách si odpočinete. Možná si i posedíte.“ Čtvrtníček v předvolebním klipu vede terapii Babiše

Petr Čtvrtníček v roli Dr. Freunda v předvolebním klipu koalice SPOLU (Koalice SPOLU)

Petr Čtvrtníček v roli Dr. Freunda v předvolebním klipu koalice SPOLU | FOTO: Koalice SPOLU

Petr Čtvrtníček se objevil v novém videu. V roli psychiatra dr. Freunda tam komunikuje s osobou, jejíž vyjadřování nápadně připomíná styl komunikace a jazyk premiéra Andreje Babiše. Mimo jiné mu Čtvrtníček říká, že si po volbách odpočine dost a možná i posedí. Nakonec odkazuje na koalici SPOLU. Video je totiž předvolebním klipem této koalice.

Koalice SPOLU už hnutí Andreje Babiše v předvolebních průzkumech předstihla, stejně jako koalice Pirátů a STAN. Video s Petrem Čtvrtníčkem jí má pomoci k vítězství a sestavení vlády.  Petr Čtvrtníček je génius, věřím, že vás také pobaví, uvedla na twitteru předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Není to poprvé, kdy se známý komik, herec a scénárista zapojil do předvolební kampaně. Již dříve spolupracoval s TOP 09. Například před minulými volbami do poslanecké sněmovny se objevil ve videu s Karlem Schwarzenbergem nebo Markétou Pekarovou Adamovou. Stejně tak se objevil v klipu s Miroslavem Kalouskem, před přezidentskými volbami v roce 2013 podpořil Karla Schwarzenberga.

Hádankou zůstává, koho pro předvolební klipy a kampaň získal Andrej Babiš. Tomu totiž od jeho nástupu do politiky ubývají tváře známých osobností, stejně tak jako známější a schopní lidé, kteří by táhli jeho kandidátní listiny v jednotlivých krajích. Premiér se tak ubírá k recyklaci neúspěšných, kteří jsou ještě ochotní s ním spolupracovat. Kromě Adama Vojtěcha, kterého vrátil do funkce ministra zdravotnictví, se na scéně má znovu objevit Jaroslava Pokorná Jermanová, bývalá středočeská hejtmanka omotaná dlouhým seznamem skandálů. Má být na jedné z předních příček kandidátní listiny pro podzimní volby do poslanecké sněmovny.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]