Podle MUDr. Pekové neřídí svět Židi, ale farmaceutické firmy. Inu, pokrok nezastavíš

Ilustrační foto (Pixabay/Tumisu)

Ilustrační foto | FOTO: Pixabay/Tumisu

Ve stopáži 1.36 svého nového rozhovoru molekulární genetička a mikrobioložka MUDr. Soňa Peková, Ph.D., říká, že patří do laboratoře. Přesto si nemyslím, že by byla umělá. Rozhovor poskytla Nadačnímu fondu Svědomí národa. Prosím nezaměňovat s Pamětí národa. Doktorka Peková, která před rokem tvrdila, že koronavirus je umělý a do Vánoc zmizí, teď přináší další skandální odhalení. Umělé jsou i další nemoci, třeba AIDS. Přesněji – jeho virus HIV. Ale jak se paní doktorka rozpovídá, tak nakonec přímo do kamery přizná i to, že její tvrzení, že je koronavirus umělý, jejími slovy „zinženýrovaný“, bylo pomstou státu za to, že dělal komplikace její laboratoři. 

Vsuvka čistě komunikační: paní doktorka zmiňuje jako novinku editaci genu, čímž se ukazuje, komu je její poselství určeno. CRISPR je běžně komerčně dostupná metoda cíleného pozměňování genomu živých organismů. Editace genomu nemohla komukoliv, kdo je trochu orientován v biologii, filozofii nebo prostě jen občas čte jiné noviny než Parlamentní listy, uniknout.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Už léta přitom evropská filozofie a bioetika řeší její mravní rozměr, tedy zda budeme pěstovat z vajíček nejbohatších matek nadlidi, a nic zatím nevyřešily. Tato diskuze však trvá již tak dlouho, že pevně věřím, že pár manželek nejbohatších čínských podnikatelů editované vajíčko už v bříšku má a že se díky náležité editaci genů spermie podnikatele i vajíčka jeho manželky narodí geneticky vylepšený NadČíňan, který bude mít šupinatý chvost s trny, protože v Číně symbolizuje štěstí drak.

Doktorka Peková to ovšem prezentuje jako novou překvapující informaci, která je součástí pocitu jakéhosi „temného ohrožení novými technologiemi“. Toto sdělení je určeno lidem, kteří o tom, že věda umí zasahovat (dokonce i do lidského) genomu, nikdy neslyšeli a teď je tím vyděsíme! Tedy – je to informace určená třeba pro Flákance.

Hovoří Věda

„V únoru jsem si všimla (v genomu koronaviru, pozn. aut.) jedné oblasti, která byla velice neobvyklá a hrozně moc vzdálená běžným netopýřím koronavirům. Byl tam jeden genom, který mi připadal divný a který clustroval (shlukoval se, pozn. aut.) do jedné skupiny se SARS viry, o kterých víme, že to s největší pravděpodobností nejsou přírodní viry, rovněž.“ Ano, paní doktorka má pravdu! Virus SARS-CoV-2 je skutečně v clusteru se SARS viry, neboť je jedním z nich. Má to už v názvu. Výrok je to podobně objevný jako slova o tom, že člověk patří do jedné skupiny s ostatními zástupci rodu Homo.  

„Jsou to viry laboratorní, protože jsou všechny patentované. Přišel mně divný, protože jak dělám designy už léta, tak občas vidím někde outsidera, kterého vyloučím z analýzy, protože ho tam někdo strčil omylem. Nenapadne mě, že by to byl podvrh. Teď se ukázalo, že tento konkrétní podvrh byl. Virus už jakoby neexistuje, Čína ho zapřela. Ostatní koronaviry jsou mu vzdálené, co se týče tohoto konkrétního úseku v genomu.“

To, že jsou viry patentované, neznamená, že je někdo stvořil. Patent svědčí o tom, že byly přečteny, popsány nějakou metodou, ke které bylo potřeba použít nadstandardní úsilí a tvůrčí schopnosti. Nebyly tedy „přečteny“ pouhým komerčně dostupným sekvenováním. Paní doktorka to musí vědět. Zaznamenala prý, že se virus šíří rychle: „Z toho jsem usoudila, že nebude přírodního původu, že do toho někdo asi sáhl, protože od roku 2000 začal start oboru syntetické biologie.“

Poté MUDr. Peková vykládá úplné samozřejmosti, které dnes zná z internetu každý sedmák se zálibou v biologii. „To mně všechno ukázalo na to, že je to něco zvláštního, a v té době jsem byla asi dost odvážná, že jsem to řekla. Ale dneska už víme, že se to všechno potvrzuje.“  Nedodala ovšem, co je TO, odkud se TO potvrzuje a kdo TO potvrzuje.

Knihy Free Czech Media (FCM)

„Je to bezprecedentní událost, všechno ukazuje na to, že je to laboratorní událost, a pokud někdo říká, že není geneticky modifikován, ale je z laboratoře, tak je to směšné, protože viry v laboratoři nepěstujete jako ředkvičky, ale proto, že s nimi chcete něco dělat. Proto já jsem taky na té straně barikády, která tvrdí, že je to z laboratoře. Tvrdím to proto, aby se to neopakovalo, protože je to environmentální katastrofa.“ Nikdy prý ovšem neřekla, že tento únik z laboratoře byl záměrný.

Zatímco kromě domněnek umělosti viru nic objektivně nenasvědčuje, únik z laboratoře za účelem výzkumu dovezeného viru – v netopýrovi, zkumavce či laborantovi – je vcelku pravděpodobná, ale těžko verifikovatelná domněnka. V nejvyšší stranické všečínské laboratoři pro koronaviry skutečně nepěstují viry jako ředkvičky, ale mají v ní všečínské lidové muzeum koronavirů vedené Dr. Bat, přezdívanou doktorkou Netopýrovou čili Shi Zhengli (石正麗), které ostatní soudruzi virologové posílají nadějně nakažené netopýry z celé Číny.

A nejbližší příbuzný „našeho“ koronaviru SARS-CoV-2, který vykazuje 96 procent shody genomu s tím naším, byl nalezen sedmnáct hodin cesty autem daleko, jihovýchodně v Yunannu. Ale platí snad právě ve wuhanské laboratoři jiné normy zacházení s biologickým odpadem než jinde v Číně? Také jej vyhazují z okna, jako v Moskvě vyhodili z okna laboratoře turecké šneky, a oni se usadili v parku? Tohle všechno musí paní doktorka Peková vědět. Přesto vykládá tyto dost zavádějící informace.

Zaznamenáníhodné…

Pan doktor Jaroslav Matýs byl v době před koronou, ale „za Grety“ významným psychiatrem. Z dnes již asi pochopitelných důvodů (kandiduje ve volbách, takže je každá televizní kamera dobrá) poskytl na podzim 2019 Info.cz z odborného hlediska skandálně laickou a invalidní „psychodiagnostiku“ Grety Thurnbergové.  Jeho vystoupení vyvolalo značný rozruch u odborné veřejnosti. Poté, 2. října 2019 Aktuálně. cz uvádí: „Předseda dětské sekce České psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Jaroslav Matýs podle ministerstva zdravotnictví rezignoval. Nebude ani v pracovní skupině pro dětskou a dorostovou psychiatrii k reformě psychiatrické péče. Matýse kritizovali lidé s poruchami autistického spektra a rodiče těchto dětí za jeho výroky, které mířily i na Gretu Thunbergovou.“

Nyní doktor Matýs kandiduje jako nezávislý kandidát do Senátu ČR za hnutí občanů Trikolóra ve volebním okrsku č. 69 Frýdek-Místek, takže záhada, proč tak apriorně napadnutelný diagnostický nesmysl učinil, je asi vysvětlena.

Nebudu ale opakovat jeho chybu a diagnostikovat z dalších slov, které paní doktorka Peková pronesla do kamery ve zmíněném rozhovoru: „Co se týče HIV, nikdo neví, kde je jeho začátek. Má se za to, že to pocházelo z opičích buněk ne proto, že by někdo měl nějaký vztah s opicí, ale proto, že se na opičích kulturách produkují vakcíny. Dostalo se to do vakcín, které se potom použily, a tím způsobem se to těm lidem dalo. Nevím, jakého je HIV původu, ale pro sebe si ho držím nikoliv v kategorii vyinženýrovaného v laboratoři, ale spíš, že to byla nešťastná náhoda. Že se to uvolnilo z opičích buněk pasážemi v tkáňové kultuře a sklízení média, které se potom použilo pro tvorbu vakcín. Tady bych spíš viděla, že to byla nešťastná náhoda.“

Dotaz – psaný na monitoru: „Jsme ve vleku farmaceutických firem, které se podílejí na vytváření problémů, jež pak mohou řešit?“

Doktorka Peková odpovídá: „Bohužel se domnívám, že ano. Farmabyznys je obrovský a určitě řídí svět. Protože jakmile se někde točí velké finance, tak tito lidé mají vliv na další fungování společnosti.  A farmaprůmysl byl vždycky velmi bohatý a vlivný. Ve chvíli, kdy se objeví nějaká epidemie a idea, že by se mohla vyvinout nějaká vakcína, tak do toho zainvestují, protože vidí zdroj odbytu.“

Nejsem si jist, zda paní doktorce Pekové někdo předtím vysvětlil základní princip kapitalismu volné soutěže. Asi ne, když ji překvapuje. A – ano, pro ni je to zřejmě objevné – i farmaceutické firmy, jako jakékoliv jiné, investují do výroby tam, kde vidí odbyt.

Po dvaceti minutách pak MUDr. Peková říká zcela otevřeně: „Trvám na tom, že je to laboratorního původu. Aby se lidé nechávali očkovat proti nějakým laboratorním šmejdům, to mně přijde úplně absurdní. Domnívám se, že se ten covid využil jako nástroj manipulace s lidmi. Zaútočilo se na pud sebezáchovy. Že když se bude říkat člověku, že umře na covid, tak se bude bát a bude nosit dvě roušky, protože je to nařízený. Takový člověk přestane používat zdravý rozum. Je tu kampaň za očkování.“ Musím říci, že je skutečně smutné, když očkování v roce 2021 odmítá na základě vyfantazírovaných nesmyslů o umělosti koronaviru lékařka.

„Teď se hlásí úmrtí, nežádoucí efekty se hlásí minimálně, protože formulář ani lékař nedokáže vyplnit. Tyto údaje se zamlčují, to všechno se schovává,“ lže dál doktorka Peková. Cituji server Státního ústavu: „Všechna přijatá hlášení k datu 13 . 7. 2021: 6 582.“ Dostupné online, snímek obrazovky pořízen 17. 7. 2021, ve 22 hod. 09 min.

SUKL.cz

Nahlášená podezření na nežádoucí účinky po vakcínách proti COVID-19.

Blbců je jen asi pět!

V závěru paní doktorka konstatuje, že významných virologů, kteří popírají umělost viru, je jen asi pět. „Nakonec budou za blbce,“ říká o nich. Ale pak zazní horší slova, jež navozují jisté mrazení. Doktorka Peková nahání lidem strach svými vyfantazírovanými nesmysly kvůli své potřebě mstít se, protože jí stát udělal bebíčko. „Já bych nebyla rebel, kdyby mě tenkrát nezačali dusit, v tom březnu. Ničit mi moji laboratoř, která je už konečně moje, která je můj život, strašně jsme do toho zainvestovali financí, všeho… A najednou jenom proto, že někomu hážu vidle do kšeftu, tak mě to má stát mou laboratoř? To bych už asi nesnesla. Tak jsem se stala tím rebelem, protože jsem ji bránila. Normálně bych určitě v médiích nevystoupila, a i kdybych měla podezření, že ten virus je umělý, řekli bychom si to doma a nikde bych to neřešila. Ale když už se to tak stalo, tak jsem se stala rebelem. Ale iniciátorem byl stát, který mě začal dusit.“

Nejsem právník, takže jde o zcela nekompetentní odhad, nejsem klinický psycholog ani psychiatr, a navíc přes internet nelze diagnostikovat. Řadu z obsahů, které paní doktorka říká, přesto považuji za paranoidní a patologické, byť v jejím podání nápadité. Svět dle jejích představ neřídí tradiční Židi, ale farmafirmy. Pokrok nezastavíš. A myslel jsem si také, že vyvolávat ze msty strach povídačkami o umělosti viru je šířením poplašné zprávy. Ale nejspíš jsem si to myslel špatně – asi proto, že sám nejsem umělý.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]