Podle věštkyně Baby Vangy ještě do konce roku Trump ohluchne a Putina čeká atentát

repro: newsbeezer.com

Baba Vanga. | FOTO: repro: newsbeezer.com

Bulharská věštkyně Baba Vanga zemřela v roce 1996 ve věku 85 let. Tato žena, nazývaná „Nostradamus Balkánu“, byla považována za jednoho z nejslavnějších věštců světa a byla uctívána jako „žijící světec“. Některé její předpovědi jsou dost pochmurné. Máme se bát toho, co předpověděla pro rok 2020?

Slepá žena z Bulharska prý již prorokovala tsunami z roku 2004 ve východní Asii, útoky z 11. září a vzestup Islámského státu. Podle toho, co říkala o roce 2020 pro Evropu, máme před sebou špatný rok. V nadcházejícím roce 2020 bude prý evropský kontinent jen řídce osídlen. V dalších pěti letech bude počet již tak dost zdecimované evropské populace dále klesat.

Skeptici ale mají důvod k naději. Nezdá se, že by všechno vycházelo tak, jak to věštkyně v minulosti předpovídala. Podle ní měl populační pokles v Evropě začít v roce 2016 a to v důsledku třetí světové války. Ta měla přijít už v roce 2010. Místo vylidňování ale v roce 2015 přišla uprchlická krize, kdy naopak do Evropy nějací lidé přišli.

Do konce roku 2019 ještě zbývá pár týdnů, tak bude zajímavé zjistit, jestli se trefila aspoň do letošního dění. Podle Baby by se letos měli dostat do problémů dva nejvýznamnější světoví vůdci. Vladimir Putin by měl čelit pokusu o atentát, který provede někdo z jeho ochranky. Prezident USA Donald Trump zase prý ohluchne následkem nějaké záhadné nemoci. Máme tedy ještě asi šest týdnů, tak uvidíme.

Pokud jde o nejbližší dobu, která by se mohla týkat i dříve narozených, tak mezi roky 2033 a 2045 roztají polární čepičky a stoupne hladina oceánů. Mezitím muslimové ovládnou Evropu a světová ekonomika bude vzkvétat. Jak to spolu souvisí, není jasné, to možná ještě uvidíme na vlastní oči.

Sotva si asi ověříme, jestli se vyplní její výpovědi pro léta 2164, kdy už mají být zvířata napůl lidská a 2288, kdy bude možné cestovat časem. Konec světa nastane v roce 5079.

Pokud ovšem bude cestování v čase vynalezeno ještě před koncem světa, nemáme se vlastně čeho bát. Až se to bude blížit, prostě si vždycky zaletíme zase trochu do minulosti, čímž se to vyřeší.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner