Podle Zemana chodí na demonstrace podivné zjevy, které porazil

Prezident ČR Miloš Zeman  (repro youtube.com)

Prezident ČR Miloš Zeman | FOTO: repro youtube.com

Na demonstracích se vyskytuje řada podivných zjevů. Jsou ze skupiny, která byla poražena ve svobodných volbách. Demonstrace se konají kvůli kampani před eurovolbami. Demonstrace financují politické neziskovky, které dostávají 26 miliard od státu. Tak tahle moudra nepocházejí z dezinformačních proruských webů. No, i když… Vše popsáno v úvodu vypustil z úst Miloš Zeman, prezident České republiky.

Evidentně dodržuje to, co slíbil po svém znovuzvolení. Tedy že nebude tolik útočný. Zeman také zpochybnil, že se demonstrace konají kvůli Marii Benešové. Ta podle něj není skutečným důvodem. Prý jde o předvolební kampaň před volbami.

„Moudrý“ panovník ukázal, že o demonstracích moc dobře ví, sleduje je, nepodceňuje je a vadí mu. Jinak by neměl potřebu se vyjadřovat. Navázal tak na poněkud hysterické výkřiky svého mluvčího Ovčáčka, který demonstrace rovněž velmi těžce prožívá.

Prezident ve svém PR pořadu na marginální TV Barrandov včera večer urazil několik desítek tisíc lidí. To, že jde o podivné zjevy, jim může jít říci do očí už brzy. V úterý 21. května od 18:30 na Václavském náměstí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]