Podle Zemana se na Letné sešli neúspěšní a frustrovaní lidé. Od něj to sedí

ČT

Prezident Miloš Zeman | FOTO: ČT

Miloš Zeman těžce nese zaplněnou Letnou. Jasně to ukázal ve svém pořadu na TV Barrandov. Tam řekl například, že šlo o shromáždění neúspěšných a frustrovaných lidí. Že demonstrace, kam přišlo 300 tisíc lidí, je prý jen plácnutí do vody. Prezident také prohlásil, že demonstrující chtějí odchod Babiše a Benešové nedemokratickým způsobem. Miloš Zeman opět mluvil jako obhájce Andreje Babiše.

Právě od něj toto hodnocení sedí. Sám je stále silně zasažený tím, že ho jeho blízcí nezvolili prezidentem už v roce 2003. Sám je tak frustrovaný, že už nikdy nepřestane škodit České republice. A že se na Letné sešli příznivci neúspěšných opozičních politických stran? Miloš Zeman by mohl jistě pohovořit o tom, jak se daří té jeho straně, která dokonce nese jeho jméno. Jak se jí vede? Ve volbách dosahuje výsledků v řádu desetin procenta. Tak kdo je tady neúspěšný?

Pavel Hofman

Miloš Zeman opět lže. Na Letné byli úspěšní lidé, kteří mají zájem o svoji zemi a o její budoucnost. Panovala tam skvělá nálada, lidé byli usměvaví a velmi přátelští. Přesný opak toho, co se děje (dělo) na mítincích Miloše Zemana. To u něj je to většinou přehlídka neúspěšných a frustrovaných lidí. Stačí se podívat například na pana mluvčího.

Letná funguje. 300 tisíc lidí v centru Prahy je velká síla a Babiš se Zemanem si to uvědomují. Zeman lže a opět šíří nenávist. Babiš se ze strachu naoko obrací k Havlovi. Letná funguje, mají strach.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner