Podpora Zemanovi: Bolševický klub pohraničníků požaduje odvolání Hermana

Eric Drooker

Klub českého pohraničí, ten, který v létě stavěl sochy na oslavu pohraničníků (kteří mimochodem stříleli po lidech, kteří se snažili z komunistického Československa utéci za svobodou), vyjádřil podporu prezidentu Miloši Zemanovi a požaduje odvolání ministra kultury Daniela Hermana. Nezbývá tak než pogratulovat Hradu k dalším spojencům v aktuálních sporech.

Pohraničníci ve svém dopise oslovují přímo prezidenta. „Ve chvíli pokusů části pravicové politické scény o destabilizaci politických poměrů v naší vlasti a agresivního postupu vůči Vaší osobě, jako lidem zvolenému prezidentu České republiky, Vás ubezpečuji jménem Národní rady Klubu českého pohraničí, z. s. naší podporou při plnění Vašich ústavních funkcí ve vnitřní i zahraniční politice České republiky,“ píší.

Eric Drooker

Šéf pohraničníků Milan Richter (který má například za to, že v roce 1968 vojska Varšavské smlouvy zabránila v Československu okupaci), dále požaduje odvolání ministra kultury z funkce. Povšimněte si zejména slovníku jako vystřiženého z Rudého práva. „Žádáme Vás o odvolání Daniela Hermana z funkce ministra kultury vlády ĆR, který je, podle našeho názoru, hlavním strůjcem současné politické destabilizace, rozbíjení národní jednoty a rozpoutání útoků proti Vám. Daniel Herman je také jedním z hlavních politických činitelů ČR, kteří podporují revanšistické požadavky bývalých občanů ČSR, tzv. sudetských Němců na likvidaci Ústavních dekretů prezidenta ČSR Dr. Edvarda Beneše k zabezpečení závěrů Postupimské konference vítězných mocností k poválečnému odsunu Němců z ČSR.“

Člověka až mrazí, jací lidé v naší zemi dostávají prostor a podporují prezidenta republiky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články