Podpořil Trumpa. Matka pak malého Afroameričana vyhodila z domu

Eric Drooker

Amerika se vzpamatovává z vítězství Donalda Trumpa po svém. Někdo slaví, někdo zoufá, početní jsou i ti, kteří vyčkávají až na první kroky nového prezidenta. Avšak způsob, jakým se jedna Afroameričanka z Texasu rozhodla dát „lekci“ svému malému synovi, vyvolal na sociálních sítích velké pobouření.

Na šokujícím videu, které pořídila sama matka chlapce, vyhazuje pozdě večer svého malého synka z domu, protože ve školních volbách podpořil Donalda Trumpa. Chlapec sedí na podlaze, pláče a prosí matku, která mu už sbalila kufr a postavila ho ke dveřím.

Ta mu pak dává ještě lepenkovou ceduli s nápisem, že je voličem Donalda Trumpa. „To aby lidé věděli proč, až tě uvidí venku,“ křičí na chlapce, dostrká ho ke dveřím a vyhodí ven. Všemu přihlíží chlapcův mladší bratr. „Sbohem, milovníku Trumpa,“ říká mu.

Chlapec stojí na chodníku a naříká, že musí zítra do školy. „No, na to jsi měl myslet,“ říká matka a znovu se ptá, proč „volil“ Donalda Trumpa. Chlapeček s pláčem odpovídá, že proto, že ho „viděl hodně v televizi“. Ani to však matku neobměkčí.

Na konci videa chlapce nechává na potemnělé ulici a odchází pryč s mladším dítětem, které brečí, že chce zpátky svého bratra. „Zábavné“ video se rychle rozšířilo po internetu a matkou se už začali zabývat pracovníci texaské sociálky.

Donald Trump vyvolal u množství Američanů jistě oprávněné obavy. Nejsou to však jeho voliči, kteří už druhou noc v řadě terorizují Portland, rozbíjejí, na co přijdou, pálí americké vlajky a nakonec i vyhazují své malé potomky z domu a vyvěšují si videa jejich týrání na internet.  Je třeba říct, že ani mezi voliči Hillary Clintonové není takové chování zvykem, jedná se převážně o radikální levicové bojůvky, které své členy počítají v řádech tisíců.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články