Podpořte svobodná média! Sedm důvodů, proč si předplatit Revue FORUM

Eric Drooker

Nezávislá média neprožívají jednoduchou dobu. Deník FORUM 24 a časopis Revue FORUM jsou tu od toho, aby provázely své čtenáře obdobím vlády lži, marketingu a mnohdy také strachu.

Píšeme o tom, o čem ostatní mlčí. A k tomu potřebujeme vás. Každého, kdo je ochoten tato média podpořit. Proto čtěte Revue FORUM a předplaťte si je. Zde je sedm důvodů, proč to stojí za to.

PŘEDPLATNÉ ZDE

  1. Píšeme o důležitých tématech. Na rozdíl od většiny údajně „seriózních“ médií se nebojíme pojmenovat věci tak, jak jsou.
  2. Mluvíme s lidmi, kteří mají co říct. V aktuálním čísle jsme hovořili s europoslankyní Monikou Hohlmeierovou, s hokejistou Dominikem Haškem, se zpěvákem Danem Bártou a s novinářem Jiřím X. Doležalem. Není to dobrá společnost?
  3. Předplacením Revue FORUM podpoříte nezávislou žurnalistiku, která neslouží oligarchům ani zájmům žádného politika. Demokratickým politickým stranám ale dáváme prostor.
  4. Nebojíme se Babiše. Ani to už není v dnešní době samozřejmé. A nechceme a ani nebudeme mít inzerci žádné z firem z holdingu.
  5. Nemusíme vyvažovat. Proto nedáváme prostor komunistům, xenofobům ani žádným dalším extremistům.
  6. Časopis jsme rozšířili a dáváme důraz na kvalitní fotografii.
  7. Přinášíme články o aktivních a kreativních lidech, kteří něco dokázali, a píšeme o kvalitní kultuře.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články