Pokračuje to. Ilona Csáková vytáhla proti testování, vakcíně a Billu Gatesovi

FB/F24

Ilona Csáková. | FOTO: FB/F24

Když to bude celebrita, nejlépe někdo ze zábavního průmyslu, tak bude ta pravá autorita, která se má vyjádřit ke koronaviru. Protože kdo jiný a kdy, když ne teď. Teď tedy svým hlasem přispěla i Ilona Csáková.

Csáková nám na svém Facebooku napsala: „Fb se mě vždy ptá, když vám chci něco sdělit, co se mi honí hlavou? Tak já ti to tedy Facebooku povím. Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují jedou podle scénáře B. Gatese a WHO a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!!! ❤️🙏🏼

archiv

Tak to skutečně paní Ilona nemohla mlčet, když se jí na to ptal sám Facebook. Takhle se sice ptá každého, kdo tam má účet, ale ona to vzala jaksi osobně a zodpovědně, tak se podělila. Po Báře Basikové a spol. tu máme další bojovnici za otevřené oči.

Hned naběhly fanynky. Fanynky jsou důležité. Mají zcela jasno a budou dál tuto pochodeň vědění šířit:

Vnímám to úplně stejně, děkuju za Váš post.

Právě probíhá zobchodovani zdraví běžných lidí bez následné zodpovědnosti těch, kteří nařizují a na situaci vydělávají.

Ilonko plně souhlasím. Test je možná pravdivý v době odběru za hodinku může být všechno jinak a několik variant vakcíny vyrobených za pár dnů rozhodně zkoušet nehodlám. Jsem denně mezi 25 dětmi bez roušek tak co se mi může stát? Jsme Nesmrtelné tety😂😂 .

Díky, že jako známá osoba se nebojíte říci svůj názor. Je jasné, že všechno od začátku covidu směřuje k plošnému a nejspíš i k povinnému očkování. Tomu se musí zabránit za každou cenu.

Pak se tam objevují reakce, které budí podezření, jestli si někdo ze známé zpěvačky nedělá legraci:

Petr Ch: „Jupí, konečně, kdo má můj názor. Už znám zpěvačku, které zničila tahle špejle do nosu důležitou přepážku….“

Ilona Csáková: „To vážně?“

Trochu to všechno připomíná vtip Pavla Kantorka s textem: „Děti, pojďte se podívat, blbost kvete!“

Tak uvidíme, jak dlouho „nesmrtelným tetám“ jejich názory vydrží. Pokud se ukáže, že nejsou nesmrtelné, vystačí si s tím až do smrti. Kdyby aspoň tohle neběhalo mezi lidmi, nešířilo virus a pitomosti. Ale nežijeme v ideálním světě.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner