Pokud jde o prostituci, Zeman se rozhodně neprodává jen tak nějak napůl

Eric Drooker

Miloš Zeman přispěl během své návštěvy Podbořan k obecné vzdělanosti pojmem poloviční prostitutka. Označil tak členky Pussy Riot. Že ty dámy nemá rád, je celkem pochopitelné, protože on má rád Putina a ony nemají rády Putina, takže on nemá rád je. Též je označil za nepříliš schopné ženy. Obojí je podivné, prostitutka buď někdo je, nebo není. Na internetu si ze Zemana už lidé dělají legraci (z této legrace poslední dobou moc nevyjdeme), že je to jako být napůl těhotný.

Pravda, třeba tím chtěl říci, že se dívky prodávají jen na půl, ale zase nám neřekl, komu vlastně. Honorářem jim byly ruské lágry. On sám se ale prodává celkem ochotně a to v zájmu ruského a čínského byznysu u nás, ze kterého toho běžní lidé moc nemají, zato pánové Keller a Tvrdík a Nejedlý ano. Prodáváním se nemyslí že za peníze, ale jistě hřejivý pocit, že se Zeman může opalovat ve stínu Putina – Velkého Slunce jako kdysi Husák na svých dovolených u Brežněva na Krymu. Kam také jinam jezdit, když našeho významného státníka nikdo důležitý nikam nezve.

Pokud jde o tu neschopnost, zdá se, že v naší části světa jejich slova o Rusku budí větší důvěru než Zemanova, což musí dotyčného prognostika hodně štvát.

Jeden ze zemanovských fanoušků, jehož otázka Zemanův výrok vyvolala, zmínil také „jakéhosi Putnu“, kterým se prý pan prezident nemá zabývat. Při nevelkém vzdělání zemanovců samozřejmě muž ze všeholidu netuší, že Putna, kterého mstivý Zeman nechtěl jmenovat profesorem, jen za poslední pětiletku publikoval – pokud jde o knihy – asi pět tisíc stran odborných textů, články nepočítáme. Jenže tohle zemanovec nepřečte za celý život, tak jak by to mohl vědět.

No – svůj k svému.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články