Pokud je v továrně 50 procent zralých samců, půlku z nich do zákopů, sdělil Prigožin. Zřejmě nové pojetí lidství

Jevgenij Prigožin (Profimedia)

Jevgenij Prigožin | FOTO: Profimedia

Jevgenij Prigožin, velkopodnikatel z blízkého okruhu Vladimira Putina, potvrdil, že ruská soukromá armáda zvaná Vagnerova skupina zřizuje výcviková střediska domobrany v Kurské a Bělgorodské oblasti. Potravu pro kanóny mají zajistit místní.

Pozoruhodné Prigožinovy výroky citoval web Kurskcity.ru. Prigožin „vyjádřil názor, že domobrana by se měla skládat z první linie, kterou tvoří výhradně místní obyvatelé. Regionální podniky by mohly financovat své potřeby a nemusely by se obracet na státní orgány.“

(Týdeník FORUM)

„Pokud vlastníte malou továrnu, která zaměstnává 100 lidí, a 50 z nich jsou pohlavně zralí samci, 25 procent by mělo sloužit v zákopech a 75 procent by mělo pokračovat ve své pracovní činnosti. A tak to jde pořád dokola,“ cituje podnikatele tisková služba Prigožinovy společnosti Concord.

Jevgenij Prigožin dále uvedl, že nošení zbraní by mělo být zakázáno v obydlených oblastech a mimo obranné linie.

Kdybychom za každou cenu chtěli najít ve slovech zakladatele žoldáckého útvaru, který Kreml používá v několika zemích na špinavou práci, něco pozitivního, je to tam. Když Putinův dvořan používá označení „samci“, ještě aspoň připouští, že se jedná o živé organismy, a ne o stroje. Vlastně se tím ukazuje na příbuzenství všeho živého. Voják, pes, sob, medvěd, ti všichni jsou živí a mají samce a samice. Věcně se tomu nedá nic vytknout.

Pak jen zbývá doplnit, že Prigožin je alfa samec třídy B a Vladimir Putin alfasamec třídy A. Nahlas by však bylo lepší to před tímhle činovníkem neříkat, protože by drzý mluvčí mohl být samcem Jevgenijem hned zařazen do příští zásilky samců do zákopů.

A co až samci ve fabrice dojdou? Nic, ještě jsou tu ženy a děti, tedy samice a mláďata. Teprve až ti z nějakého důvodu odpadnou, bude třeba nasadit otroky. Návrat k tradicím. Otrok, v Rusku se tomu nepřesně po staletí říkalo nevolník, vydrží hodně.

Pak zazáří duchovní převaha Ruska nad dekadentním Západem v celé své kosmické kráse.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články