Pokud neradi telefonujete, stačí pronést pět slov a budete mít klid

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Spoustu lidí moderní technologie moc neuchvátily. Největším problémem se pro někoho stává mobilní telefon. Ten je totiž nejen skvělým pomocníkem, ale zároveň prostředkem, jak lze člověka zastihnout téměř všude. To však každému radost nedělá. Jak se zbavit nechtěných hovorů, radí The Daily Mirror.

Určitě se vám také stalo, že zazvonil telefon v momentě, kdy se to úplně nehodilo, ale volajícím byl někdo, komu nemůžete hovor nepřijmout. Existují různé rady, jak se z telefonátu vykroutit, jde také nechat mobil dozvonit. 

Potom se ovšem musíte postavit nepříjemné situaci – nutnosti na zmeškaný hovor zareagovat. Na sociálních sítích se ovšem objevila rada, jak se dá zbavit nechtěného hovoru, aniž byste na volajícího působili jako neurvalci. 

Když si přepnete na „letadlo“, osoba na druhém konci si myslí, že spojení selhalo, aniž by tušila, že v tom máte prsty. Když ovšem hovor přijmete a pronesete kouzelných pět slov, máte také vystaráno.

@showerthoughts.co

this is evil genius ☎️ #showerthoughts #unethicallifehacks #lifefacts #evilgenius #showerthoughts4u

♬ original sound – Madie G

Uživatel TikToku s nickem @showethoughtco radí, jak každý nechtěný hovor začít. Stačí říct: „Můj telefon za chvíli umře…“ a pak už si můžete zavěsit dle libosti. Sotva vám totiž někdo dokáže, že si vymýšlíte a skutečně jste neměli vybitou baterku.

Pozor si však musíte dát na to, abyste větu nepoužívali až moc často u stejných osob a také by bylo dobré, kdybyste si telefon po použití „kouzla“ alespoň na nějakou dobu vypnuli. Sotva byste totiž vysvětlili, proč máte mobil zapnutý, když vám před chvílí „umřel“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články