Pokud se neostříháš, nepozvu tě na svatbu, sdělila nevěsta své kamarádce

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Svatební den je téměř pro všechny ženy tím, na co se těší celý svůj život. Představy o tom, jak se na pár chvil změní v princezny a celému světu ukáží, jak jsou šťastné, si uchovávají odmala. Svou veselku tak pečlivě plánují. Jak ovšem upozornil The Daily Mirror, někdy je to skutečně přehnané.

Jak se svěřila jedna mladá žena na Redditu, její kamarádka stanovila přísný požadavek, bez jehož splnění ji na svou svatbu nepozve. Nevěsta trvá na tom, že se veselky nesmí zúčastnit, pokud si nenechá ostříhat své dlouhé vlasy. 

„Mám dlouhé blond vlasy, o něž se pečlivě starám. Trvalo mi roky, než jsem se naučila, jak o vlasy pečovat, aby vypadaly co nejlépe. Investovala jsem spoustu času, úsilí i peněz do vlasových přípravků,“ vysvětluje žena.

„Teď mě moje kamarádka, která má téměř stejnou barvu vlasů jako já, ale pixie sestřih (krátké vlasy, nahoře trochu delší) a v horším stavu, požádala, abych se před svatbou ostříhala, nebo si je alespoň obarvila,“ dodává.

Důvod je jednoduchý: nevěsta se totiž bojí, že pokud se na svatebních fotografiích objeví obě ženy vedle sebe, ona bude vypadat hůř, protože její vlasy nejsou tak kvalitní.

„Vím, že vlasy mohou dorůst, a kdybych ji neposlechla, mohla bych o přátelství navždy přijít. Ale představa, že si vlasy ostříhám nebo obarvím a zhorším jejich stav, když jsem do nich tolik investovala, mě prostě mrzí,“ říká žena s tím, že své kamarádce řekla, že o tom ještě bude přemýšlet. 

„Řekla mi, že pokud o tom vůbec musím přemýšlet, vypovídá to o tom, jak málo pro mě znamená, a že si musí znovu rozmyslet, jestli mě má vůbec na svatbu pozvat,“ sdělila na sociální síti. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články