Policie zadržela násilníka, který držel zřejmě násilím ženu v bytě. Oba byli předvedeni na služebnu

Ilustrační foto (fusionlacedillusions.com)

Ilustrační foto | FOTO: fusionlacedillusions.com

Několik policejních jednotek včetně specialistů ze zásahovky a vyjednavačky zasahovalo v pražské části Braník, kde držel muž zřejmě násilím ženu v bytě. Zásahová jednotka muže zadržela a spolu se ženou byli předvedeni na služebnu, informuje server Novinky.cz.

Policejní jednotky v pražské Vavřenově ulici zasahovaly už od 15. hodiny. „Měli jsme zprostředkovanou informaci sdělenou na tísňové lince 158, že v jednom z bytů drží muž násilím ženu,“ sdělil serveru mluvčí policie Jan Rybanský. Na místo byla podle něj vyslána zásahová jednotka i vyjednavač.

„V průběhu prověřování události získali kriminalisté řadu indicií, které je přivedly ke konkrétnímu bytu,“ dodal Rybanský. Po tom, co kriminalisté zjistili, o který byt se jedná, policejní vyjednavačka přesvědčila ženu, aby policistům otevřela.

„Za ní byl muž, kterého zadržela zásahová jednotka za pomoci donucovacích prostředků. V tuto chvíli byli oba předvedeni na policejní služebnu, kde budou probíhat další úkony trestního řízení,“ uvedl mluvčí pro server Novinky.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články