Policisté ukončili orgie, kterých se účastnilo 81 lidí. „Překvapivě“ nedrželi distanc

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Zákaz shromažďování ve velkých skupinách platí bez ohledu na to, za jakým účelem se lidé setkávají. Proto minulý týden policisté vnikli do skladu ve francouzském městě Collégien. Podle informací deníku New York Post zde objevili něco, o čem neměli ani tušení.

První zásah policie v městečku, vzdáleném zhruba 20 kilometrů od Paříže, přišel kolem deváté hodiny večerní. Tři hodiny po začátku zákazu vycházení kontrolovali policisté účastníky večírku. Na parkovišti zkontrolovali jedenáct lidí. Tím však neskončili.

Ve 23:00, kdy už mohli legálně vstoupit do skladu, kde se párty konala, tak učinili. To, co tam uviděli, však rozhodně nečekali. Desítky lidí se tam oddávaly orgiím. „Událost byla v rozporu se zákazem vycházení a došlo také k problémům s rouškami a distancováním se,“ řekl novinářům jeden z vyšetřovatelů.

Při kontrole strážníci napočítali 81 lidí. „Účastníci večírku spolupracovali s policií a nezaznamenali jsme žádný náznak odporu,“ sdělila policie. Všichni zúčastnění dostali pokutu za porušení zákazu vycházení. Tři údajní organizátoři byli podrobeni výslechu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články