Pomoc pro Prchala a Babiše. Tady je návrh na dnešní Čaulidi

(Facebook)

Andrej Babiš a jeho tým prožívají nehezké dny. Europoslanci z 27 zemí konstatovali, že Babiš musí odejít z funkce, nebo prodat Agrofert. Vítají také pokračující stíhání premiéra českou policií. Babišovi se zároveň velmi komplikují plány na sosání dalších evropských miliard do holdingu Agrofert. Evropu už Babiš jednoduše nebaví. Jistě je smutný, a protože lidé si mají v těžkých chvílích pomáhat, máme tady připravený návrh textu na dnešní Čaulidi, aby si Babiš a Prchal mohli alespoň jeden den, chudáci, od toho stresu odpočinout. Je psaný klasickým jazykem Andreje Babiše a využívá stejnou stavbu vět. Nechme se překvapit, co Babiš tentokrát přečte. Zda tuto verzi, nebo text od Prchala.

Čau lidi! Všetko je vylhané a my děláme pro lidi. Vlastizrádci jsou v EU a chtějí zničit naši Českou republiku. Kalousek nařídil zákon a já všetko dodržuju a lex Babiš. Moje bývalá firma je nejlepší, a kdybych tam přišel, tak mě vyhodí, nemám s tou mojí bývalou firmou nic společného. EU je plná parazitů.

Ivan Trojan (Roman Černý)

A ti europoslanci nikdy nepostavili ani psí boudu, jsou to zelený fanatici a já zaměstnávám 30 tisíc lidí, teda moje bývalá firma, se kterou nemám nič společného. A Česká republika roste, pan prezident nás podporuje. Startujeme ekonomiku. Musíme pumpovat peníze. Každý to vidí. Daří se nám nejlíp. Aj sucho zme vyřešili. Prší.

Na peníze z unie máme nárok a my si budeme rozhodovať sami, na čo ty peníze pudou. Je to naše země a jejich peníze, ale máme nárok. A naše vláda maká, zeptejte se pani Schillerový. A my bojujeme za české zájmy Agrofertu. 

Všetko je to vylhané, my děláme pro lidi, tých roušek a ti europoslanci všetko lžou a manipulují. Vlastizrádci a udavači. Evropská unie stojí 56 miliard ročně. Nevěřte tomu, jsou to paraziti a my děláme pro lidi. Kalousek a udavači.

Tradyčný politický strany nás udávají a je tady vytunelovaná země a my postavíme stadion Sáblíkové. Dálnici jsme postavili novou. Každý to vidí, kdo jede do Brna. Budeme se brániť, na ty peníze z EU máme právo a všetko jsou lži a oni o nás nesmějí rozhodovať. A já neodstúpim. Nikdy!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]