Pomůcka zdarma pro šíření velkých myšlenek Jiřího Ovčáčka

F24

Myšlenky občasného mluvčího hlavy státu a především hvězdy českého Twitteru Jiřího Ovčáčka jsou závažné a měla by se jim věnovat patřičná vážnost. Pan Jiří dokáže díky svému mimořádnému rozhledu obsáhnout všechny společenské otázky, ať jde o historii, politologii, mezinárodní politiku nebo duchovno.

Jenže Jiřího Ovčáčka nelze jen tak citovat. Je třeba, aby to mělo také náležitě vhodnou formu, protože skrze něj mluví sám pan prezident, který jinak zas tak moc nemluví, tak bychom si měli vážit každé věty, byť je zprostředkovaná.

Protože sdělení pana Ovčáčka jsou něco mezi kázáním a fatwou, nabízíme zdarma malou pomůcku. Vkusný Ovčáčkův obrázek, kde je možné do volného prostoru doplnit myslitelovy zásadní citáty. Samozřejmě pravé, jak jinak. Pokud by pravé nebyly, lze do poznámky pod čarou doplnit, že pisatel měl pocit, že to někdy Ovčáček řekl. To dnes u českého soudu obstojí, protože za své pocity nikdo nemůže, a hlavně se dá vždycky říci, že jste to mysleli dobře.

Pokud by měl ale někdo pocit, že by si snad za nových poměrů mohl šířením jakýchkoli výroků – včetně svých vlastních – nějak uškodit, může nechat bílou plochu nevyplněnou a výroky si jen představovat a nechat si je sám pro sebe. To by navíc zcela odpovídalo české národní tradici, která se v minulosti pro přežití osvědčovala.

Přejeme hezké chvíle!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner