Poněkud neklidný Jiří Ovčáček. Lidé jsou podle něj dobytek, svině a fašisti

Jiří Ovčáček v Máte slovo (repro ČT)

Jiří Ovčáček v Máte slovo | FOTO: repro ČT

Vskutku příkladná mluva mluvčího prezidenta republiky. Jiří Ovčáček byl v sobotu odpoledne a večer poněkud neklidný. Na Twitteru ostře urážel ostatní lidi na síti. Jednomu diskutujícímu pod jeho příspěvkem napsal, že je svině a dobytek. Později dodal, že je fašistická spodina.

Jiří Ovčáček na sociálních sítích často působí jaksi rozrušeným dojmem. Čas od času se zdá, jakoby se snažil vymlátit svůj vztek právě na Twitteru. A to se zřejmě stalo i v sobotu. Nejprve informoval o tom, že Zeman poslal k pomníku Jana Palacha v den jeho smrti věnec. Už to samo o sobě je ostuda. Normální prezident by na místo přijel a poklonil se.

Twitter Jiří Ovčáček

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček komunikuje.

Ovšem zlo přišlo, když Ovčáčkovi pod příspěvek někdo napsal: „Tak kdo ho hodí do koše?“ (myšlen věnec od prezidenta). To už Ovčáček vybuchl. Na zmíněnou otázku odpověděl: „Možná nějaký anonymní dobytek jako ty. Twitter je takových sviní plný.“ Později ještě dodal: „S fašistickou spodinou už nehodlám jednat jinak.“

Ano. Takto se vyjadřuje mluvčí prezidenta republiky. Inu, jaký pán, takový mluvčí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]