Poprava v Bratislavě je symptomem malosti a nevzdělanosti jednoho národa

Ilustrační foto (Pixabay/Piv Panther)

Ilustrační foto | FOTO: Pixabay/Piv Panther

Dnes by jistý slovenský politik neměl mlčet. On však mlčet bude, protože jinak se ve své vlasti premiérem už podruhé nestane.

Víte, proč se na Slovensku dnes vraždí lidé? Protože jsou jiní, přesněji nemají tu jedinou správnou sexuální orientaci. Z toho důvodu jsou ohrožením a symbolem degenerace bílé rasy, která tak dnes musí – včetně jiných apokalyptických nástrah – čelit celosvětovému židovskému spiknutí. Toto je svět, kde mentálně pobýval a ideologicky vyrůstal devatenáctiletý vrah z Bratislavy. Ten chladnokrevně naplánoval a zavraždil dva mladé kluky z prostředí LGBTI plus před jedinou „oficiálně duhovou“ kavárnou v centru Bratislavy.

Vrah, jenž se později sám zastřelil, studoval na škole pro výjimečné děti, plánoval podle dostupných informací ještě atentát na pre­miéra Eduarda Hegera a představitele židovské komunity v Bratislavě. Střílel legálně drženou zbraní svého otce, který proslul sprostými urážkami jiných politiků na facebooku a kandidaturou za nacionalistickou a extremistickou stranu Vlast bývalého prezidentského kandidáta a velkého milovníka Ruska na všechny způsoby – Štefana Harabina.

Po vrahovi zůstal manifest v angličtině, plný konspirací, hoaxů a osobní frustrace. Kdyby ho nepsal vrah dvou nevinných lidí, neměl desítky stran, a to ještě plynule v cizím jazyce, nestál by za žádnou zmínku, protože stejnými „myšlenkami“, šílenými konstrukcemi a pointami je slovenský facebook už zamořen masově a dlouhodobě.

Budoucí vrah se sice prokazatelně radikalizoval na zahraničních extremistických platformách, ale skutečnou odpověď na teorii „osamělého vlka“ v holubičím národě dávají vskutku různorodé reakce domácího publika. Ruku na srdce, část slovenské veřejnosti, bezelstně formovaná fašistickou a bolševickou minulostí a rodinnou zkušeností, šokovala vražda, ne její příčiny a souvislosti. Jak by také mohla, když polovina Slovenska mentálně uvízla v sebezničujícím a fatalistickém konceptu vnějšího permanentního ohrožení malého národa pod Tatrami s blbými a ještě blbějšími východisky. Nechali jsme si vnutit pocit strachu, nejistoty a temných sil (konstantně jsou to Židi, USA, NATO, kapitalismus, liberální demokracie, homosexuálové, příležitostně Romové, Maďaři, Češi, …

Přečetli jste část exkluzivního obsahu pro předplatitele Týdeníku FORUM

Pokračujte dál ve čtení přihlášením do čtenářské zóny. Online verze článku je dostupná pouze pro předplatitele digitální verze předplatného.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články