Porce ostudy a opět deaktivace. Země, kde je lepší, když prezident mlčí

Prezident Miloš Zeman  (ČTK)

Prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Tak to máme za sebou. Další promluvu Miloše Zemana k národu. Tedy, další ostudu. Byl to obtížný víkend. Prezident promluvil dvakrát. Tentokrát si pospíšil a k tématu tornáda na Moravě vystoupil už po dvou dnech. V neděli potom šlo o klasickou zemanovskou žluč a hnis. Každý z patologické sedliny si ve vystoupení opět našel svoje.

Arogantní vystupování a urážení moderátorky? Bylo. Klasika, Zeman jde do debaty jen s tím, o kom ví, že bude hodný. Se skutečným a ostrým moderátorem, nebo dokonce politickým protivníkem by jen tak debatovat nešel.

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Podlézání Babišovi? Urážení demokratických stran? Bylo. To má Zeman obzvláště rád. Babišovi pomáhá, jak jen může. Demokratickou opozici nenávidí a udělá absolutně cokoliv, aby svého milého Andreje udržel u moci. Jako bonus doplnil totální lži a pomatené věty o tom, kdo zavinil druhou vlnu koronaviru.

Transgender lidé jsou podle prezidenta odporní. Někdo ho naučil nové slovíčko a pan prezident se zděsil. Jsou-li transgender lidé odporní, co je potom Miloš Zeman? Je to těžká, nebo lehká otázka?

Je evidentní, že Miloš Zeman své dno i nadále usilovně hledá. Současně je v jeho výstupech patrná nervozita z toho, co přinesou podzimní volby. Opoziční strany mají nakročeno k vítězství. Babiš padá. Pokud by se opozici podařilo získat ústavní většinu v poslanecké sněmovně, skončil by nejen Babiš, ale dost možná i Zeman a celá jeho vekslácko-kolaborantská hradní parta. A to je pro ně skutečně děsivé. Proto budou výstupy stále odpornější, agresivnější a podlejší. Dvě vystoupení za dva dny je tolik, že si to snad ani nezasloužíme.

Vítejte v České republice, v zemi, kde je lepší, když prezident mlčí.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]