Poselství 25. února: Komunisté jsou zločinci, kteří vraždili nevinné

Farář Josef Toufar. ()

Komunisté se nestydí slavit „Vítězný únor“. Československo ukradli po několikaleté přípravě před 72 lety. Současně si dnes připomínáme 70 let ode dne, kdy komunisté ubili k smrti nevinného faráře Josefa Toufara. Skandální je, že estébák Mácha, který měl vraždu kněze na svědomí, v klidu dožil do vysokého věku. Dalším dnešním výročím je 69 let od první informace o odhalení „protistátního spiknutí“ – známého procesu s Rudolfem Slánským a dalšími, tedy procesu, v němž komunisté vraždili komunisty.

Bohužel drzost komunistů je nekonečná. Proto si dovolují slavit nastolení totalitního režimu a předání moci nad republikou lůze, která vraždila a vyháněla elitu národa i obyčejné občany, již toužili žít ve svobodě. Brutální režim, který terorizoval a okrádal vlastní obyvatele dlouhých 40 let.

Situace je taková, že komunisté, ač ve velké míře vymírají a jejich volební výsledky klesají, jsou nyní na vrcholu své porevoluční existence. Umožnili jim to dva lidé. Andrej Babiš a Miloš Zeman. Ti z komunistů udělali neoficiální vládní stranu, která si diktuje, co a jak bude. Babiš i Zeman jsou bývalými komunisty. Babiš navíc práskač StB, té StB, která vraždila, mučila a likvidovala celé rodiny.

Vlastně není důvod k údivu nad tím, že komunisté si dnes dovolují slavit vraždění. Nic jim nehrozí. Získávají moc navzdory tomu, že je volí stále méně lidí. „Své“ soudruhy mají na Pražském hradě i ve funkci premiéra. Ministrem obrany je člověk, který byl vycvičený k tomu, aby mlátil lidi nesouhlasící s komunisty. Zemědělství dnes řídí člověk, který je synem komunistického ministra zemědělství z 80. let. A tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.

Zkrátka komunisty se nepodařilo odstavit. Vracejí se. Jsou všude. Alespoň dnes, 25. února, je ale potřeba si říci jasně: Komunisté jsou zločinci, kteří vraždili nevinné.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner