Dominik Feri byl napaden na Moravě. Útočníci křičeli rasistické nadávky

Youtube

Dominik Feri | FOTO: Youtube

Poslanec TOP 09 Dominik Feri vyrazil s přáteli oslavit velikonoční svátky do zlínských Boršic na Moravě, ale během oslav byl napaden dvěma dalšími návštěvníky. Feri dostal několik ran pěstí do hlavy a je na cestě na vyšetření do nemocnice v Hradišti. Podle dvaadvacetiletého politika měla z úst útočníků zaznít slova o negrech.

,,Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ uvedl na Twitteru.

Obratem se mu také dostalo podpory a pobouření z řad jeho sledujících na sociálních sítích. Dominik Feri napsal, že je v pořádku, ale zřejmě v šoku. Jednalo se už o jeho čtvrtou návštěvu velikonočních oslav v řadě, přičemž nikdy nedošlo k žádnému podobnému incidentu.

Twitter Dominika Feriho

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner