Poslanec Lubomír Volný: Lži a hulvátství na pokračování

Lubomír Volný (Pavel Hofman)

Lubomír Volný | FOTO: Pavel Hofman

Lubomír Volný, prokremelský agitátor, šiřitel lží, a poslanec SPD, pokračuje v dehonestaci Václava Havla. 27. prosince 2018 na svém facebookovém profilu zveřejnil screenshot falešného článku „Projev, na který se nezapomíná“.

Volný falešný text okomentoval mimo jiné těmito slovy: „Nebudu se s nikým hádat, jestli tento projev zazněl v roce 1989 nebo 1990. Nebudu se s nikým hádat, jestli je to jeden nebo více projevů dohromady, nejen já si mnohá ta slova pamatuji a to je pro mne důležité.“ Přeloženo to znamená: „Možná to není pravda, ale mohla by být.“

Podvrženému článku jsme se věnovali v listopadu 2017 v článku MANIPULACE: „Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností…“ Projev, který nikdy neexistoval. V dalším článku Lži, tvé jméno je KSČM z 29. 6. 2018 jsme uvedli, že zdrojem tohoto prefabrikátu je příspěvek z roku 2006 na webu odsouzeného antisemity Vladimíra Stwory „Zvědavec“. Podvržený projev opakují ponejvíce komunisté jako poslankyně KSČM Kateřina Konečná, Zdeněk Hrabica v internetovém komunistickém „kulturním“ časopise Obrys-Kmen, vysloužilý komunistický generál Hynek Blaško, ba dokonce v parlamentu poslanci KSČM Miroslav Opálka a notorický lhář Vojtěch „Falmer“ Filip. Šiřiteli jsou i další osoby napojené na komunistickou a konspiracistickou scénu jako autor choromyslných žvástů Břetislav Olšer, bývalý kandidát kotlebovců Ľubomír Huďo, Lenka Procházková, Tereza Spencerová či Tomio Okamura. Pan Volný je skutečně v té pravé společnosti.

Vyšlo na webu Manipulátoři.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]